„Príďte sa napapkať novej kolekcie LIU JO“ – takto neformálne pozývala do bratislavského OC Central známa talianska značka. Milovníci módy pozvanie na módny brunch prijali a vychutnali si ho.

LIU JO Central predstavil kolekciu jeseň/zima 2018! Ktoré známe krásky si túto príležitosť nenechali ujsť?

Farby a vône pravých talianskych delikates – kabelky zdobené perím, šaty vykladané perlami a kamienkami či majstrovsky vypracované lodičky. K tomu podmanivé melódie v podaní známeho gitaristu Michala Bugalu a vyberané talianske dobroty na tanieri.

V tomto duchu sa nieslo predstavenie jesennej a zimnej kolekcie predajne LIU JO Central, na ktorom sa zišli zástupcovia zo sveta módy a slovenského šoubiznisu. „Dovoľte, aby sme vám pri príležitosti oficiálneho príchodu jesene ukázali najnovšiu kolekciu LIU JO,“ privítala hostí majiteľka obchodu Lucia Hegedűsová a so záujmom oboznámila pozvaných s novými trendmi v každej z línií obľúbenej značky.

Medzi známymi tvárami nechýbali sympatická herečka Zuzka Vačková, moderátorka Lucia Wirthová, tvár RTVS Marianna Ďurianová, či známa podnikateľka Zora Czoborová. Tá sa vyznala, že pokiaľ ide o módu, je z nej tak trochu straka. „Ja skrátka milujem všetko, čo sa blyští,“ smiala sa pri obdivovaní najnovších kúskov zo športovej línie značky.

Nová kolekcia LIU JO sa nesie v duchu hesla #Glamourizing a zameriava sa na novú etapu cesty LIU JO. Jej tvárou sa stala jedna z najkultovejších modeliek súčasnosti – topmodelka Anna Ewersová. Čaro jej osobnosti je zosobnením sily, ktorú prináša prijatie svojho imidžu ako nástroja priebojnosti.

Zároveň sa však nebojí ani rafinovanej zmyselnosti. Výsledkom je posolstvo, ktoré ženy povzbudzuje v ich pozitívnom prístupe k sebe samým a k podstate svojej ženskej individuality.

FOTO: LIU JO Central

Pridaj komentár