Buďte sami sebou! Pripravte sa na atmosféru hollywoodskej noblesy, ktorá zavítala do obchodného domu IKEA. Limitovaná kolekcia s názvom OMEDELBAR vznikla v spolupráci s módnou aktivistkou Beou Åkerlund a prináša všetko na zariadenie luxusného šatníka.

Limitovaná kolekcia OMEDELBAR vyzdvihuje individualitu a kreativitu každého z nás! Neuhádnete, v ktorom obchodnom dome ju nájdete!

Zmes gotiky a hollywoodskej noblesy

S veľkými sklenenými klobúkmi, vankúšmi v podobe červených pier a trojrozmernými rukami si užijete pri obliekaní skvelú zábavu! Výrobky z kolekcie OMEDELBAR sú ako vystrihnuté z luxusnej spálne so šatňou, z ktorej sa vám nebude chcieť tak skoro odísť. Vystavte svoje oblečenie, doplnky (okorenené Beiným štýlom) a buďte sami sebou.

Kto je Bea Åkerlund?

Bea Åkerlund je doma vo svete filmu, módy aj hudby. Sama sa však zvykne označovať za „módnu aktivistku‟. Mnohí ju poznajú ako významnú stylistku a kostýmovú dizajnérku, ktorá spolupracovala napríklad s Madonnou, Beyoncé, Lady Gaga či Rihannou.

Teraz svoje tvorivé nápady poskytla spoločnosti IKEA v kolekcii OMEDELBAR. „Spolupráca s Beou bola skvelá! Jej nápady sú veľmi originálne, je umelkyňou v každom zmysle slova. Stále srší nápadmi a kreativitou,“ povedala Karin Gustavsson za IKEA.

Pridaj komentár