Summer Feeling a nákupná zábava: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva dlhý letný večer s nákupmi v príjemnej atmosfére. Populárny Late Night Shopping sa uskutoční 23. augusta a až do 23:00 bude možnosť objaviť najnovšie módne trendy a vylepšiť svoj šatník novými kúskami.

Let´s go to the beach!!! McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvára brány letného Late Night Shoppingu už 23. augusta!

So skvelými ponukami a zľavami až do výšky 80 % v luxusných, voľnočasových a dizajnérskych predajniach ako Karl Lagerfeld, Furla, Adidas, Patrizia Pepe, Aigner, Coach a ďalších, sa splnia vaše nákupné sny.

Nové značky: Marc Cain, New Balance und Columbia

V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf sa tešia z prílivu nových značiek. Obľúbené predajne New Balance a Columbia sú v centre len chvíľu, ale 23. augusta si pripravili špeciálne ponuky. Počas Late Night Shoppingu bude otvorený už aj Marc Cain, nový obchod plný krásnych estetických doplnkov, ktorý otvára predajňu v polovici augusta.

A v neposlednom rade, na Late Night Shoppingu nájdete množstvo zliav až do výšky 80 %. „S novými medzinárodnými značkami sme opäť rozšírili našu ponuku. Som mimoriadne potešený, že našim návštevníkom môžeme ponúknuť ešte väčší výber trendových značiek a veľa sprievodného programu až do 23:00,“ hovorí Mario Schwann, riaditeľ strediska McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Hurá k moru! Je tu zábava pre veľkých aj malých

Motto Late Night Shoppingu „Beach and Surf“ prináša do centra pocit prázdnin. Oddychová zóna s piesočnatou plážou, slnečníkmi a ležadlami sľubujú skutočný oddych. Energiu doplníte v gastronomickej ponuke Food Truckov a veľkým výberom zmrzliny v Eis Greissler.

Spoločné chvíle radosti a zábavy si môžete zachytiť na spoločných fotografiách. Letnú náladu doplnia aj hudobné čísla v podaní Sci-Fidelity-Orchestra a Jazzophonike. Kopec zábavy čaká aj na najmenších návštevníkov – práve v letnom počasí si užijú vonkajšie ihrisko najlepšie!

Pridaj komentár