Už odrátavame dni! Dňa 24. augusta budeme opäť nakupovať až do 23:00 na najväčšom Late Night Shoppingu v McArthurGlen Designer Outlete Parndorf! Okrem fantastickej ponuky zliav až do mínus 80 percent v medzinárodných luxusných, lifestylových a dizajnérskych značkách ako Escada, Karl Lagerfeld, Stefanel, Under Armour, Patrizia Pepe a mnohých ďalších. Okrem skvelých nákupov na vás čaká aj sprievodný program.

“Leto pri mori”! McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva na prímorskú párty na Late Night Shopping už 24. augusta 2017!!!

Morské prostredie pre veľkých i malých

Nesmúťte! Leto ešte ani zďaleka nekončí! Centrum McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvárame s heslom „Leto pri mori“. Tešiť sa môžete na útulné chill-out zóny, plážové koše či pirátske truhly, ktoré vám pripomenú vzrušujúcu dovolenku pri mori. Nestihli ste ešte tento rok dovolenku? Nevadí! Vytvorte si krásnu fotografiu pri niektorej z našich kulís. Do rytmu vám v celom centre budú hrať rôzni DJs a príjemné tóny živej hudby od Sci-Fidelity-Orchestra. Nočné nákupy bude sprevádzať aj gastronomická ponuka z Food Truckov, či klasické prevádzky ako Segafredo, Café Artner alebo Nordsee.

Pri dlhých nákupoch sme nezabudli ani na malých zákazníkov. Na deti čaká kopec zábavy v Dinolande, či na novom vonkajšom ihrisku. Vďaka novému ihrisku pri kaviarni Segafredo si kávu naozaj vychutnáte – deťom zaberie kopec času kým prelezú, preskáču, prekĺžu a prebehnú všetky atrakcie. A to stále nie je všetko! Odporúčame vyskúšať kreatívny workshop, kde sa deti naučia viazať uzly ako ozajstný námorníci.

Nepremeškajte tiež neopakovateľnú živú show priamo z Hollywoodu, ktorá vám v Designer Outlet Parndorf umocní letné pocity. Zábavy sa zhostí Mister Piano, ktorý predvedie nielen hru, ale aj akrobatické kúsky na najväčšom piane na svete. Centrom sa budú niesť najväčšie hollywoodske hity, ktoré oslovia nielen mladých návštevníkov. Mister Piano bude zaručene vrcholom celého večera!

Pridaj komentár