Mesiac máj nám už začal a vonku to konečne začína vyzerať tak, že prichádza teplé počasie. S vyššími teplotami, dlhšími dňami a slnečnými lúčmi, prichádza na rad aj výmena šatníka. Konečne môžeme odhodiť dlhé rukávy, teplé bundy či hrejivé pančucháče. Ak sa zaujímate o najnovšie trendy z oblasti módy, určite sa pýtate, čím by ste mohli zažiariť počas prichádzajúceho leta. Našťastie máme pre vás pár praktických tipov, ktoré vám pomôžu pri nakupovaní nových kúskov do vašej letnej garderóby. Nezabudnite však obohatiť každý jeden outfit svojím osobitým štýlom – to je to najdôležitejšie!

Leto nám už pomaličky klope na dvere! Prinášame vám pár aktuálnych módnych tipov o ktorých by ste mali zaručene vedieť!

Odtiene modrej

Modrá farba bude kraľovať tohtoročnému letu. Či už bledomodrá, tmavomodrá, kráľovská modrá alebo denim – vyberať môžete z rôznych odtieňov a materiálov. Nosiť ju môžete na šatách, tričkách, sukniach, dokonca aj na nohaviciach. Voľte však vzdušné materiály, veď predsa len sa v lete nepotrebujete topiť v upnutých či príliš priliehavých kúskoch.

Modrej farbe, ktorá bude dominovať vášmu outfitu, prispôsobte aj doplnky! Hoci sa snažíme cez leto nosiť toho čo najmenej, šperk môže tip-top outfit posunúť ešte o level vyššie. Zlatým prstienkom s drahokamom v modrom odtieni, dodáte vami zvoleným kúskom potrebný šmrnc a čaro. Nebojte sa experimentovať a kľudne voľte aj výraznejšie doplnky – v lete predsa nemusíte byť za sivú myšku.

Gingham

S týmto trendom ste sa mohli stretnúť už pár rokov dozadu. Ide o kockovaný motív, ktorý uvidíte toto leto na všetkom! Veľkostiam kociek či farebným prevedeniam sa medze nekladú. Určite vám radíme siahnuť po bavlnených materiáloch, v ktorých vám nebude až tak teplo. Zaujímavá môže byť kombinácia čierno-bielych gingham šiat s farebnými sandálkami a červenou kabelkou, alebo komfortnej kockovanej košele s bielou sukňou a jednofarebnými espadrilkami.

Čo sa týka doplnkov, môžete siahnuť po jemných strieborných kúskoch, prípadne váš outfit doplňte len svadobnými obrúčkami či zásnubným prstienkom, ktoré k vášmu „ja“ neoddeliteľne patria. Gingham trend je hlavne o komfortnosti a výraznosti, nevyžaduje si žiadne ďalšie do oči bijúce kúsky.

Pridaj komentár