Leto je symbolom zábavy, oddychu a získavania energie pre ďalšie obdobia v roku. Svieži letný look nás ale môže nabiť energiou nielen na obľúbenom festivale, ale i pri rôznych iných príležitostiach. Aj preto prináša kozmetická spoločnosť AVON, v spolupráci s influencerkou Naomi Adachi, dokonalú inšpiráciu, ako vytvoriť krásny a svieži look. Aj keď sú tento rok veľké festivaly zrušené, stále to môžete roztočiť! Originálna záhradná párty s rodinou alebo priateľmi, môže byť taktiež skvelou zábavou a výbornou príležitosťou, kde prepracovaný letný look využiť.

„Ideme tancovať! Ideme vystrájať! Ideme si užívať horúce letné dni a skvelú hudbu! Presne tak som sa v tomto looku cítila. Úplne akoby som bola na festivale a práve začala hrať moja obľúbená kapela!,“ prezradila Naomi Adachi o festivalovom looku v štýle Miss you, festival!

Ako si ale takýto look vytvoriť?

„V tomto looku sme sa nechali inšpirovať oslavou mladosti, hudbou a letnou zábavou. Nebojte sa byť kreatívni a odvážni. Iba tak zaujmete v dave na letnom hudobnom festivale alebo záhradnej párty. Zvolil som preto líčenie, ktoré je pestré, farebné a štýlové. Nezabudnite v prvej rade pripraviť pleť vhodným pleťovým krémom z rady ANEW s ochranným faktorom SPF 50, ktorý v letných dňoch pleť ošetrí a ochráni. Môže byť ľahko tónovací, aby pleť farebne zjednotil. Dôraz som tiež kládol na oči. Na líčenie som použil veľmi populárne a praktické ceruzky Glimmerstick. Tie sú v ponuke v rôznych hravých farbách. Ja som ich ešte doplnil o tiene z rady Mark a opäť som siahol po výrazných farbách, ktoré som skombinoval. Vytvorte si líčenie moderné a zároveň crazy. Hlavný dôraz klaďte na riasy. Špirála musí dodať riasam objem, hustotu a aj dĺžku, tak s ňou preto nešetrite a vyskúšajte novinku v podobe špirály Unlimited. Aby pery pôsobili vášnivo a príťažlivo nebojte sa farieb a textúr. Ja som si zamiloval textúru Loaded Lip Lacqueru. Pohrajte sa aj s lakmi na nechty a kombinujte farby. Typické pre tento look je farebnosť, divokosť a vášeň pre zábavu,“ radí profesionálny make-up artista spoločnosti AVON, Pavel Bauer.

Pridaj komentár