Farba na pery a líčka v ceruzke v limitovanej edícii Sunset Beats vás okúzli nielen intenzívnou matnou farbou, ale aj bohatým krytím. Perám a líčkam dodá šťavnatý a rozjasnený nádych zdravej pleti. Pre tie, ktoré sú fanúšičkami výraznejšieho vzhľadu, máme skvelú správu! Farby sa môžu ľahko vrstviť na docielenie požadovanej intenzity.

Farba na pery a líčka

Objem: 1,2 g, Bežná cena: 9,90 €

Rozjasňujúci púder Glow On sa veľmi jednoducho nanáša a dodá vašej pleti žiarivý vzhľad. Jemné čiastočky odrážajúce svetlo s ľahkou textúrou prirodzene zvýraznia a rozžiaria časti tváre, na ktoré dopadá slnko. Podčiarkne krásu vašej pleti a vytvorí svieži look s jemne presvetleným finišom.

Rozjasňujúci púder Glow On

Objem: 12,5 g, Bežná cena: 11,90 €

Kúzelnými západmi slnka je inšpirovaná aj limitovaná kolekcia lakov na nechty Sunset Beats, ktorá vás nadchne jedinečným 3D trblietavým efektom! S hrejivými odtieňmi a vďaka ligotavému nádychu budú vaše nechty žiariť v odrazoch slnečných lúčov.

Laky na nechty Sunset Beats

Keďže oslnivých pohľadov v lete nikdy nie je dosť, vo vašej výbave nesmú chýbať ani trblietky na oči Sunset Beats. Zahalia viečka do žiarivých odleskov a krásne vyzdvihnú črty vašich očí. Takto iskrivému a zároveň zvodnému pohľadu už len tak ľahko nikto neodolá!

Trblietky na oči Sunset Beats

Objem: 3,6 g, Bežná cena: 17,90 €

Pridaj komentár