Na 13. ročníku Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, predstavila mladá návrhárka Zarina Šimkovič svoju tretiu ucelenú kolekciu s názvomResort 2018. Atmosféru „Resort“ kolekcií, na akú sme zvyknutí zo svetových prehliadkových mól, priniesla formou ľahkýcha farebných letnýchmodelov aj na prehliadkové mólo v Bratislave.

Letná móda, ktorá si získala bratislavské publikum!!! Ako zažiarili modely Zariny Šimkovič na prehliadkovom móle Bratislavských módnych dní?

Kolekcia je zostavená tak, aby si v nej každá žena našla kúsok na aktuálne leto, či sú to ľahké a vzdušné šaty vhodné nielen na dovolenku, ale i elegantné kúsky vhodné na pláž, či príjemné letné večery.

V kolekcii Resort 2018 dominuje jemný šifón ideálny na leto, ako i ľahké látky s výraznou kvetovanou potlačou. Rovnako ako v kolekcii jar/leto 2018, môžeme aj v najnovšej kolekcii pozorovať plisé, ktoré je aj v tejto sezóne vychyteným trendom.

Vychutnajte si spolu s nami sviežu letnú módu v podaní „Novej tváre“slovenskej módnej scény- Zariny Šimkovič, ktorá na prehliadkovom móle Bratislavských módnych dní predstavila svoju najnovšiu kolekciu Resort 2018.

FOTO: Ivan Medveď, Juraj Jamrich, Marek Kováčik, Tibor Géci

Pridaj komentár