Prestížny hotel v prímorskom letovisku Kemer, leží na úpätí pohoria Taurus a na veľkolepom pobreží Stredozemného mora. Hotelové zariadenie bolo otvorené v roku 2014 a je súčasťou luxusného reťazca Sherwood, ktorý si z roka na rok získava stále viac priaznivcov.

S 492 izbami, sa tento komplex vyznačuje okrem prvotriednych služieb i neprehliadnuteľnou modernou architektúrou.

V hoteli Sherwood Exclusive Kemer nájdete pokoj ktorý hľadáte, obklopený zelenými borovicami a azúrovou modrou Stredozemného mora.

V exkluzívnych izbách hotela Sherwood Exclusive Kemer na vás čaká jedinečný zážitok z dovolenky v úžasnom svete Sherwood.

V bohatej ponuke ubytovania je až 13 typov izieb a apartmánov, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší dovolenkár.

Užívajte si každý moment! V Sherwood Exclusive Kemer si môžete užiť naozaj každý okamih a možnosti sú skutočne neobmedzené.

Výnimkou nie sú ani reštaurácie a bary, v ktorých na vás miestni šéfkuchári čakajú s medzinárodnými špecialitami. Ochutnajte široký výber chutí, ponúkaných s úžasným prevedením.

Doprajte si tiež chvíľku pre seba a svoje zdravie a užite si rôzne masážne a liečebné procedúry v hotelových kúpeľoch.

Na svoje si prídu tiež fanúšikovia športu, ktorí si môžu zacvičiť v plne vybavenom fitnescentre.

Do pozornosti dávame vodnú terapiu, ktorá je perfektným únikom od reality – osvieži, obnoví a oživí vaše telo a myseľ.

Vďaka pokojnému prostrediu a kvalifikovaným profesionálom, si tak môžete dopriať služby, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre a vyzerať čo najlepšie.

S neobmedzenými možnosti zábavy, ktoré hotelový komplex Sherwood Exclusive Kemer ponúka, si môžete vašu letnú dovolenku užiť plnými dúškami.

V animačnom programe nájdete mnohé športové aktivity, ako napr. hry v bazéne, vodný aerobik, boccia, šípky či step aerobic.

Okrem toho sa skvelí animátori postarajú o živú hudbu a divadelné predstavenia, ktoré sú organizované od rána, počas celého dňa, až do noci.

500 m dlhá piesočná a kamienková pláž, ponúka návštevníkom hotela Sherwood Exclusive Kemer lehátka, slnečníky, WC, sprchu, a uterák úplne zadarmo.

Tí, ktorí by chceli spojiť príjemné s užitočným, majú jedinečnú príležitosť stráviť pracovnú dovolenku s celým tímom práve v konferenčných priestoroch hotela Sherwood Exclusive Kemer.

Detský klub je k dispozícii pre deti od 5 do 12 rokov. Je profesionálne kontrolovaný a plný aktivít, ktoré si deti budú užívať, rovnako ako pri vytváraní nových priateľstiev.

Objavte aj vy čaro luxusného hotela Sherwood Exclusive Kemer a prežite dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

FOTO: Sherwoodhotels.com.tr

Pridaj komentár