Bratislava má za sebou filmovú žúrku leta! Včera sa v Bratislave v Cinema City Eurovea, konala slávnostná premiéra druhého pokračovania muzikálu Mamma Mia! Here We Go Again.

Legendárny film nabitý hviezdami je späť! Ako si vychutnali slávnostnú premiéru novinky Mamma Mia! Here We Go Again hviezdy slovenského šoubiznisu?

Novinka s nesmrteľnými hitmi od skupiny ABBA prilákala obrovské množstvo známych osobností slovenského šoubiznisu. Pozvanie na premiéru, ktorú moderovala Eva Twardzík, prijali napr. hlásateľky Ada Straková a Nora Beňačková, speváčky Katarína Hasprová a Beáta Dubasová, herečky Zuzana Vačková, Bibiana Ondrejková a Karin Haydu, moderátorky Soňa Müllerová, Barbora Rakovská a Miriam Kalisová, speváčky Veronika a Daniela Nízlové a Natália Hatalová, hokejista Richard Lintner s manželkou Dankou, herci Marek Majeský a Róbert Halák, moderátor Bruno Ciberej a ďalší.

Po premiére filmu nasledovala na nábreží Dunaja afterpárty, na ktorej sa prítomní mohli zabaviť pri pesničkách od skupiny ABBA a zároveň si pochutnať na výborných hamburgeroch od Regal Burger, domácich parených buchtách z Buchtárne a nápoje a miešané drinky pripravili Stock a Vöslauer.

Ak ste aj vy fanúšikom piesní skupiny ABBA a okrem iného sa chcete dozvedieť, ako sa vlastne Donna (Meryl Streep) zoznámila so svojimi troma osudovými mužmi, ktorých si zahrali Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgard, poďte do kina! Muzikál Mamma Mia! Here We Go Again, prináša do slovenských kín od 19. júla 2018 distribučná spoločnosť CinemArt SK.

Pridaj komentár