Aj ten váš niekedy bez príčiny vrčí a vy si vôbec nedokážete vysvetliť, čím to je? Muži bývajú podráždení. Nie vždy ale za to môžete práve vy. Najčastejším problémom je najmä vysoké pracovné nasadenie. Z čoho ďalšieho ale ešte bývajú muži najviac podráždení?

Kvôli čomu bývajú muži najčastejšie podráždení?

Z návštev lekárov

Ukážte na muža ktorý má rád, keď musí stráviť niekoľko hodín u lekára, až kým sa dostane na rad. Muži vyslovene neznášajú čakanie a aj obyčajné meškanie priateľov ich dokáže rozzúriť do nepríčetnosti. Najradšej by mali všetko hneď vyriešené. Len pri predstave, že sa budú musieť objednať na urológiu, je im zle.

Z toho, že finančná stránka stojí len na ich pleciach

Možno budete prekvapení, ale príčinou podráždenosti vášho partnera je príliš veľká zodpovednosť čo sa týka finančnej stránky. Na pleciach mužov je zodpovednosť za uživenie rodiny a to najmä vtedy, ak je mamička na materskej dovolenke, kedy musí partner utiahnuť takmer celú domácnosť, lebo ako veľmi dobre vieme, materské či rodičovské príspevky sú u nás príliš nízke.

Skúste svojmu partnerovi finančne pomôcť. Ak v niečom vynikáte, skúste to premeniť na biznis. Momentálne takmer každá žena vyhľadáva hand made výrobky. Za to, čo si zarobíte, si budete môcť pokojne kúpiť napr. modernú kuchynskú váhu, po ktorej ste tak dlho túžili.

Bez komunikácie nebude fungovať žiaden vzťah

Keď vášho partnera niečo trápi, buďte mu vždy oporou. Aby vám vzťah s partnerom vychádzal, musíte sa medzi sebou rozprávať. Nezabúdajte, že váš partner vám nevie čítať myšlienky. Možno prichytíte partnera ako číta informácie o obriezke a vám automaticky napadne, že ju chce podstúpiť aj on. V skutočnosti to tak ale vôbec nemusí byť.

Pridaj komentár