Každý z nás túži mať domov zariadený v podobnom štýle, ako má naša obľúbená herečka, herec, režisér. Žiaľ, porovnávať naše účty s účtami svetových celebrít nemôžeme, pretože sa žiaľ vo väčšine prípadov ani porovnávať nedajú. Svetovou kvalitou však disponuje výrobok, ktorý sa už predáva aj na Slovensku. Je ním travertínový obklad vyrobený len z toho najkvalitnejšieho prírodného kameňa, nazývaného travertín.

Kvalitný obklad z prírodného kameňa spraví z vášho príbytku honosné sídlo! Ako si vytvoríte domácnosť, ktorá bude konkurovať aj nehnuteľnostiam svetových celebrít?

Luxusný prvok v domácnosti

Ak vám v domácnosti doposiaľ chýbal luxusný prvok, ktorý by z vášho jednoduchého domova spravil luxusné sídlo podobné tomu, čo majú svetové celebrity, luxusný travertín vám všetko vynahradí. Je cenovo prijateľný aj pre stredné vrstvy, je nadčasový a je nenáročný na údržbu, čo ocenia najmä ženy, ktoré nebaví čistiť biele steny od prachu a špiny.

Nič viac neodkáže domácnosť zmeniť na nepoznanie v pozitívnom slova zmysle, ako kvalitný a zároveň luxusný druh vápenca, ktorý vzniká vyrážaním zo sladkovodných a minerálnych vôd.

Interiérový travertínový obklad

Luxusne a nadčasovo zariadený priestor si priam pýta kvalitný očarujúci travertínový obklad. Má originálny dizajn, čo je jeho veľkým pozitívom. V podstate, ako aj samotný predajca uvádza, dokazuje spoločenský status majiteľa.

Tapety sú síce opäť v móde, no čo však Slováci rozhodne uprednostňujú, sú kamenné obklady – obklady z pravého pevného a ľahko udržiavateľného travertínu. Interiérový travertínový obklad vám odporúčame dávať najmä do obývačky a predsiene. Krásne vynikne na celej stene.

Farebné prevedenie

Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení. Do svetlejších priestorov, kde máte viacero plastových okien, vám odporúčame pokojne aj tmavší travertínový obklad. Ak potrebujete miestnosť presvetliť a opticky zväčšiť, vyberajte si svetlejší travertínový obklad. Akékoľvek farebné prevedenie tohto obkladu vynikne. Nesmiete si však vyberať tmavé odtiene do už aj tak málo presvetlených priestorov.

Pridaj komentár