Uplynulo takmer 40 rokov od vydania legendárnej mangy, na základe ktorej vzniklo kultové anime Dragon Ball Super: Super Hero. Aj slovenskí fanúšikovia anime sa od 15. septembra 2022 dočkali uvedenia tohto celovečerného filmu v kinách po celom Slovensku.

Fenomén Dragon Ball začal v roku 1984, kedy mala svoju premiéru manga od Akira Toriyama a stala sa stálicou na top priečkach počas 10 rokov publikovania. Odvtedy táto manga predala vyše 260 miliónov kópií po celom svete a pretavila svoj úspech do TV seriálov, filmov, hier a merchandisingu. Dragon Ball sa po 38 rokoch posúva na novú úroveň s celovečerným filmom na veľkých strieborných plátnach, Dragon Ball Super: Super Hero!

Film je dostupný so slovenskými titulkami, bez dabingu. Z tohto dôvodu nemusí byť najideálnejšou voľbou pre maloletých divákov. Nechajte sa tiež navnadiť najnovším plagátom!

Najnovší anime film sa odohráva počas série Dragon Ball Super a obľúbení hrdinovia budú musieť čeliť novej hrozbe. Son Goku porazil v minulosti Red Ribbon armádu, avšak niekto sa ju znova snaží vzkriesiť. Vytvorili preto dokonalých androidov – Gamma 1 a Gamma 2, ktorí si hovoria „Super hrdinovia“ a začnú útočiť nielen na Piccola, ale aj Gokuovho syna Son Gohana … Aká je ich pravá úloha? Dokážu ich naši hrdinovia zastaviť?

Kultové anime Dragon Ball Super: Super Hero prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár