Legendárny americký producent Jerry Bruckheimer, ktorý má na svojom konte také snímky ako 60 sekúnd, Pearl Harbor, Piráti Karibiku, Top Gun a mnohé ďalšie, stojí za návratom populárnej série Bad Boys „Náš nový film je plný akcie, trikov, nových postáv a prekvapení. Je to jazda, ktorú si užijete, aj keď ste nevideli predošlé diely.

Ak sa radi pozeráte na dvoch skvelých a vtipných hercov v plnom nasadení, toto je film pre vás.” prezradil producent Jerry Bruckheimer s potešením, že diváci budú mať opäť možnosť stráviť čas so zlými chlapcami Mikeom a Marcusom. Kam nás príbeh tejto nerozlučnej dvojice zanesie tentokrát?

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť.

Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. V novom filme sa rozdiely medzi Marcusom a Mikeom ukazujú najmä v tom, ako sa vyrovnávajú so starnutím. Mike chce žiť viac ako kedykoľvek predtým. No Marcus uvažuje nad tým, že uniformu zavesí na klinec. Stal sa z neho starý otec a chce zostarnúť pri rodine – na rozdiel od Mikea nechce, aby po ňom zostali len “mŕtvoly a obtiahnuté tričká.”

Producent Jerry Bruckheimer vyzdvihol, že najdôležitejšou súčasťou série je energia a chémia medzi jej hlavnými hrdinami. „Pred vyše 25 rokmi sme mali scenár a uvažovali sme, koho do filmu obsadiť. Jeden agent mi odporučil mladého rapera a herca Willa Smitha, ktorý hral v seriáli Fresh Prince of Bell-Air.

Prišiel do mojej kancelárie – vysoký, vtipný fešák s nákazlivým humorom a ja som hneď vedel, že to je on. Martin zas v tom čase hral v úspešnom seriáli, tak sme ich skúsili dať dokopy. Teraz to bola to rovnaká zábava ako pred 20 rokmi. Všetci sme sa pri nakrúcaní bavili. Will je snáď najpriateľskejší človek na zemi a Martin je zas neuveriteľne vtipný – vždy, keď sa objaví na plátne, rozosmeje vás.“

„Aj v novom filme sú úplne rozdielni. Mike je bohatý starý mládenec. Marcus je rodinne založený chlapík, ktorý sa snaží robiť veci správne. Mike je v podstate taký, ako vždy – žije iba pre to, aby lovil zločincov. Marcus však začína uvažovať nad dôchodkom.” pokračuje na margo filmu Bad Boys navždy Bruckheimer.

„Nevedel som sa dočkať, kým s Willom nakrútime ďalších Bad Boys. Diváci po tomto filme túžili, lebo nás chcú vidieť opäť. Naše postavy spolu skvelo fungujú. Avšak toto nie je tá istá stará pesnička. Toto je jej remix,” prezradil svoje pocity Martin Lawrence.

„Sú úplne rozdielni, no preto spolu tak dobre fungujú,” hovorí Will Smith. „Sú ako yin a yang,” dopĺňa svojho hereckého kolegu Martin Lawrence.

Skvelú akčnú komédiu Bad Boys navždy prináša od 23. januára 2020 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár