Toto obdobie je vhodný čas na osvieženie interiéru, preto by ste mali premýšľať o zmenách nielen v šatníkoch, ale aj v celom dome. Samozrejme, neznamená to, že musíte vykonať rozsiahlu rekonštrukciu, na dosiahnutie elektrizujúceho efektu stačí malá zmena. Osvieženie interiéru ešte nikdy nebolo také jednoduché s našimi nálepkami na stenu a chladničku.

Ktorú nálepku na chladničku si vybrať?

Nálepky na chladničku sú v oblasti interiérových dekorácií pomerne novou záležitosťou. Prečo sa oplatí uvažovať o ich kúpe? Po prvé – estetické výhody. Po niekoľkých rokoch používania už chladničky nemusia vyzerať tak dobre ako na začiatku. Mnoho ľudí má na chladničke veľkú zbierku magnetov, ale ak ich odstránite, môže sa Vám pred očami objaviť poškriabaná vonkajšia vrstva. A práve tu sa hodia nálepky na chladničku.

Samolepky na chladničku dostupné v ponuke obchodu WallMuralia sú odolné voči mechanickému poškodeniu, ako je zotretie potlače, poškriabanie alebo vlhkosť. Dajú sa ľahko nalepiť a odlepiť bez poškodenia chladničky a čo je najdôležitejšie – vďaka takmer neobmedzenému výberu vzorov a farieb sú vhodné do kuchyne v akomkoľvek štýle. Nálepky sú k dispozícii v dvoch štandardných veľkostiach: 60 cm x 180 cm a 70 cm x 190 cm.

Aké vzory a farby budú na jar v kuchyni v móde?

Túto sezónu určite stavte na zemité tóny. Olivovozelená, tmavomodrá, bordová, teplá gaštanová, pieskovobéžová a dokonca tmavosivá. Tieto farby upokojujú, obnovujú rovnováhu a harmóniu. To je to, čo potrebujeme, keď vonkajšie okolnosti nepodporujú stabilitu. Okrem farieb, ktoré odkazujú na prírodu, budú v móde aj kontrasty, ako napríklad tmavosivá a intenzívna medová, ktoré vyzerajú skvele na strieborných chladničkách.

Ak máte radi prímorskú atmosféru, vyberte si kombináciu sivej a tyrkysovej farby, ktorá dodá vašej kuchyni elegantný kontrast. Vyberte si ďalšie tyrkysové doplnky, aby ste narušili všadeprítomnú bielu. Škandinávsky štýl, ktorý je dominantným štýlom kuchynského zariadenia, nevyžaduje, aby všetky dekorácie a kuchynské potreby boli v odtieňoch bielej. Práve naopak! Farebné doplnky (v rovnakých farebných tónoch, napr. tyrkysová, oranžová, zelená) umocnia intenzitu štýlu a interiér bude pôsobiť oveľa útulnejšie.

Vzory, ktoré sa oplatí predstaviť v tejto sezóne, sú najmä rastlinné motívy, ako sú listy a kvety. Trend mestskej džungle, ktorý využíva nielen živé zelené rastliny, ale aj doplnky s botanickými motívmi, sa čoraz častejšie objavuje aj v interiéroch bytov. Kvety vnášajú do priestoru jemnú romantickú atmosféru, preto je dobré použiť ich aj v kuchyni! Jemné, pastelové púčiky v kombinácii s bielou farbou vytvárajú ženský, originálny dizajn interiéru.

Inšpirujte sa na jar a pridajte do svojej kuchyne nálepky na chladničku

Pridaj komentár