Červený koberec slávnostného odovzdávania Oscarov je už každoročným pretekom kozmetických inšpirácií. Vizážisti Hollywoodu však z času na čas odhalia tajomstvo svojho umenia priamo na kráse našich obľúbených celebrít. Prinášame vám jedinečné zábery zo zákulisia líčenia celebrít. Ako vznikali šarlátovo červené pery Emmy Roberts a aký rúž vytvoril lesklé pery Naomi Harris? Toto sú najkrajšie pery tohtoročného odovzdávania Oscarov aj s odhalením ich tajomstva.

Ktorú by ste pobozkali? Toto sú najkrajšie pery z tohtoročných Oscarov 2017!

Naomie Harries

Viete, aké je tajomstvo make-upu, ktorým budete vyčnievať z radu? Pridať lesk na pery! Matné pery by pri nevýrazných črtách tváre dodali každej dáme príliš mdlý look. Maskérka Mario Dedivanovic skombinovala v prípade Naomi Harries béžový lesk na pery s trblietavých zlatým odtieňom, ktorý dal Naomi elegantný vzhľad pier s jemným leskom. A aké je tajomstvo týchto krásnych pier?

Rúž “Le Crayon De Couleur“ v béžovo ružovom odtieni od Chanel

Medový lesk „Coco Gloss“ od Chanel

Vrchný krycí lesk „Coco Gloss“ od Chanel

 

Emma Stone

Emma predviedla na červenom koberci tmavšie a oveľa dramatickejší farby pier. Hrubším zafarbením pier dokonale vynikla jej tvár aj v šperkmi posiatej róbe. Toto je kúzelný rúž:

Odvážny rúž Mona od Nars

Sofia Carson

Zdá sa, že červené pery sú zaručeným úspechom každého červeného koberca. Maskérka Patrick Ta vytvorila Sofii už na prvý pohľad elegantné a noblesné šarlátovo červené pery, ktorými zároveň zjemnila zvyšok jej make-upu. PS: Vlasy vyčesané dohora vytvorili z bežných červených pier klasický glamour look. Tento rúž proste musíte mať:

Alter EGO Matte od Lorac Cosmetics

Emma Roberts

Čo je viac sexi ako ohnivo červené našpúlené pery? Nápadný odtieň dopĺňaný trblietavým leskom v spojení s krásnymi žiarivo červenými vlasmi možno považovať za veľmi dobrý a skúsený ťah vizážistu. Čo k takejto vizáži okrem šikovných rúk potrebujete?

Rúž Matte Revolution vo farbe červeného koberca od Charlotte Tilbury

Červená ceruzka na pery Kiss N´ Tell od Charlotte Tilbury

Pridaj komentár