Doplnky sa túto sezónu stali absolútnou nevyhnutnosťou. Dokážu totiž dokonale posunúť bežný outfit na vyššiu úroveň. Toto leto sa bez nich rozhodne nezaobídeme, no ak chcete svojím vzhľadom skutočne zaujať, siahnite po takých, ktoré váš „look“ ozvláštnia aj pri prechádzke mestom, alebo v práci.

Ktoré módne doplnky patria túto sezónu do povinnej výbavy dámskeho šatníka? Niektoré vás možno aj prekvapia!

Pestrofarebné a zlatisté odtiene

Tohtoročnej letnej sezóne budú kraľovať pestré kabelky s  kvetinovými vzormi. Sú romantické a ľahko oživia váš jednoduchý outfit. No pri kombinácii vzorov musíte byť opatrné.

Ak máte šaty s kvetinovým vzorom, siahnite radšej po jednofarebnej kabelke a naopak.Taktiež sa môžeme tešiť na zlaté metalické odtiene. Zlaté kabelky už nie sú určené iba k večerným róbam na slávnostné príležitosti. Môžete ich využiť aj na voľný čas.

Zvýraznite svoj driek

Túto sezónu sa všetko točí okolo drieku a opasok v najrôznejších podobách a veľkostiach je najžiadanejším doplnkom. Či už s ním oživíte jednofarebné šaty, či ho použijete do nohavíc, bude vaším najlepším kamarátom.

Mestská elegancia

Ak ste milovníčkou klobúkov, nasledujúcim trendom vás určite potešíme. Nič vás neochráni pred poludňajšími horúčavami lepšie než slamené klobúky. Ak ste ich doteraz využívali iba na dovolenke, tento rok v sebe nájdite odvahu a kľudne si ho nakombinujte do vášho každodenného outfitu, do práce či na prechádzku. Rafinovane pôsobí najmä v kombinácii s ľahkými, letnými šatami. Rozhodne vyskúšate!

Pridaj komentár