Ktoré kolekcie sa zaradili medzi tie najlepšie na New York Fashion Week? + VIDEO

104

Aj vy ste zvedaví, kto sa svojou jesennou kolekciou zaradil medzi najlepších návrhárov na New York Fashion Week? Ako prvá je americká značka Rodarte, ktorá bola založená v roku 2005 dvoma sestrami Kate Mulleavy a Laura Mulleavy, ktoré zvolili pre tentokrát romantickú kolekciu. Na móle dvoch návrháriek  sa objavili  hlavne jemné a bohato zdobené trendy kúsky, ktoré podčiarknú krásu nejdenej  ženy, ale i dravé kožušiny a priehľadné materiály.

Rodarte na New York Fashion Week

new_york_fashion_week_mmagazin

Marc Jacobs

Marc znovu prekvapil a vytvoril Tmavú rozprávku, v ktorej neexistujú pravidlá. Čierna farba sa stala alfou a omegou celej kolekcie. Svojím presným spracovaním nevšedných kúskov vznikla nadčasová zbierka budúcnosti. Spojením viktoriánskeho štýlu, tmavých farieb a rafinovaných strihov, bolo tentokrát na mólo uvedené naozaj umelecké dielo.

new_york_fashion_week_mmagazin1

Alexander Wang

Vybíjané topánky, koža, kontrast, vzory a uletené kúsky. Áno, takto vyzerala kolekcia navrhnutá Alexandrom Wangom, ktorú predviedol vo svetovom centre módy. V jeho kolekcii sa na mnohých kúskoch objavila aj rastlina konope v kombinácií s ľahkými topmi. Alexander vie ako zaujať a aj preto zvolil kovové detaily či už na šatách,kabátoch alebo sukniach, ktoré neprehliadol určite žiaden z návštevníkov.

new_york_fashion_week_mmagazin2

[vogue.com]

Pridaj komentár