Úlohu ambasádorky sa s veľkým nadšením pre projekt „TMM – Legenda sa vracia“ rozhodla prijať známa slovenská herečka Karin Haydu. ,,Karin je krásna, úspešná a šikovná žena, ktorá miluje módu a málokto o nej vie, že sa venuje ručným prácam. Štrikuje, háčkuje i vyšíva, a preto vie oceniť význam hand-made výrobcov, ktorí získavajú na domácom trhu čoraz viac zákazníkov. Práve im chceme venovať na výstave veľký priestor, pretože ich unikátne výrobky si zaslúžia zviditeľnenie,“ hovorí Daniela Lelkes.

Ambasádorkou projektu „Trenčín mesto módy“ sa stala herečka Karin Haydu

Rozhodnutie osloviť práve Karin Haydu bola podľa Daniely Lelkes i Jany Jankovičovej výborná voľba. Obe organizátorky vyzdvihujú pozitívny prístup, energiu a čas, ktorý Karin Haydu vkladá do projektu, a tak ho pomáha posúvať ďalej.

„Pani Jankovičová a pani Lelkes prišli za mnou s ponukou, či by som neprijala úlohu stať sa ambasádorkou veľtrhu Trenčín Mesto Módy 2017. Mená obidvoch dám sa mi spájajú s úspešnými projektmi, preto som bola potešená a zároveň poctená ich ponukou. Byť pri znovuzrodení niečoho tak legendárneho ako TMM rozhodne považujem za veľký honor. Myslím, že tento pomyselný nultý ročník bude lákadlom nielen pre samotných vystavovateľov, ale hlavne pre návštevníkov veľtrhu všetkých vekových kategórií, pre ktorých je pripravený atraktívny program vrátane toho kultúrneho. Teším sa, že môžem byť jeho súčasťou,“ prezrádza Karin Haydu.

Pridaj komentár