Od roku 2013 má známa moderátorka Adela Vinczeová v Slovenskom národnom divadle raz do mesiaca svoju vlastnú talkšou s názvom „Trochu inak s Adelou“. Do programu, ktorého producentom je Daniel Rabina, si pozýva hostí, ktorí sú výnimoční svojou originalitou. Za tento čas moderátorka privítala viac ako 200 hostí v 60 častiach. Talkšou sa darí aj na youtube, kde majú videá momentálne viac ako 2 400 000 zhliadnutí.

Adela Vinczeová je známa tým, že nemá problém počas rozhovoru komunikovať aj v cudzom jazyku, čo jej aj v tejto talkšou umožnilo mať viacerých hostí zo zahraničia.

Tento krát jej pozvanie prijala významná svetová osobnosť zo sveta módy Diane Pernet, ktorá bude  22. januára hosťom programu „Trochu inak s Adelou“ v novej budove Slovenského národného divadla (miesto: Sála opery a baletu). Okrem nej sa fanúšikovia môžu tešiť aj na ďalších Adeliných hostí januárového vydania – Katarínu Šimonovú, Viktora Gažíka a hudobného hosťa Štefana Šteca.

Diane Pernet je charizmatická dáma americko-francúzskeho pôvodu, ktorá patrí v súčasnosti medzi najvplyvnejších ľudí svetovej módy. Je rešpektovanou kritičkou, kurátorkou, organizátorkou módneho filmového festivalu a zároveň zakladateľkou kultového módneho blogu A Shaded View On Fashion. V rokoch 2013 a 2014 bola organizáciou Business of Fashion zaradená do zoznamu 500 osobností, ktoré najvýraznejšie tvarujú svet súčasného módneho biznisu.

Vďaka svojmu originálnemu vzhľadu je Diane Pernet atraktívnou aj pre filmových režisérov – naposledy účinkovala vo filme Zoolander 2. Okrem iného je Diane Pernet autorkou série parfumov: To Be Honest, Wanted, In Pursuit of Magic a Shaded.

Ocenenia:
2014 – The Award of Excellence for her outstanding contribution to fashion journalism (Asian Couture Federation)
2015 – Legend of Fashion (School of the Art Institute of Chicago)
2017 – Female Style Icon (Fashion Net)
2018 – The Inspirational Visionary Award (BIG)
2015 – Hall of Fame (Business of Fashion)

Trochu inak s Adelou pokračuje aj tento rok v spolupráci s RTVS, záznam z talkšou si fanúšikovia môžu pozrieť každý mesiac na Dvojke

Pridaj komentár