Keď darčeky, tak dvakrát. Keď radosť, tak nekonečná. To je tohtoročné vianočné heslo kozmetickej spoločnosti AVON, ktorá si pre vás v rámci predajného obdobia november 2019, pripravila bohatú ponuku výrobkov a setov ako stvorených na obdarovanie vašich blízkych.

S prianím všetkého najlepšieho a tých najkúzelnejších darčekov, sa vám už tradične prihovára na stránkach katalógu nielen teraz, ale aj v priebehu roka, AVON ambasádorka Dara. „Prajem vám, aby vaše tohtoročné Vianoce boli naplnené láskou, šťastím a krásou. Dúfam, že toto čarovné obdobie prežijete po boku vašich blízkych a vytvoríte si spolu veľa nádherných spomienok.“ Po prvýkrát sú v katalógu po jej boku jej tanečnice, Ľubka a Nika, ktoré považuje za svoje sestry. Spoločne odporúčajú skvelé výrobky a sety, ktoré urobia vaše Vianoce nezabudnuteľnými. A ak hľadáte originálny, elegantný a navyše praktický darček pre akúkoľvek dámu, z tejto vianočnej nádielky od AVONu si zaiste vyberiete.

Darčekový set Anew Vitamín C

Set obsahuje:

  • Rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C

Objem: 30 ml

  • DUO spevňujúca liftingová starostlivosť o očné okolie Clinical
Objem: 2 x 10 ml, Bežná cena: 39,90 €

Dávka rozžiarenia v darčekovom sete pre vašu jagavú hviezdu. Rozžiarujúce sérum pleť obnovuje a zjemňuje. Starostlivosť o očné okolie zas poskytuje liftingový efekt, ktorý navyše spevňuje.

Darčekový set pre dokonalé obočie

Rozjasňujúci korektor na tmavé kruhy pod očami

Objem: 6,5 ml

Krémový korektor pod oči okamžite rozjasňuje a prekrýva tmavé kruhy.

Farba na obočie vo fixke

Objem: 1 ml

Farba na obočie vo fixke s trojitým hrotom pre trvácnosť ako zo salóna.

Set na úpravu obočia

Objem: 2,3 g

Bežná cena: 32,90 €

2 v 1 vosk a tieň na obočie poskytuje prirodzený a upravený vzhľad obočia.

Pinzeta s hrebienkom

Dĺžka: 10,4 x 1,4 cm

Pinzeta so šikmým hrotom a kefkou pre jednoduchý styling obočia.

Japonské rituály krásy

Set Mission Y obsahuje:

Čistiaca pleťová pena Mission Y: Objem: 100 ml

Pleťová emulzia Mission Y: Objem: 150 ml

Pleťové sérum Mission Y: Objem: 100 ml

Pleťový krém Mission Y: Objem: 30 ml

Hodnota setu: 134,00 €

1. Čistenie = Jemná čistiaca pleťová pena s krémovou konzistenciou rozpúšťa a účinne odstraňuje líčenie, kožný maz, a nečistoty bez potreby silného trenia pleti.

2. Hĺbková hydratácia = Intenzívne hydratačná pleťová emulzia sa vďaka tekutej konzistencii ľahko nanáša na pleť, rýchlo do nej preniká, poskytuje intenzívnu hydratáciu, zjemnenie a mladistvý jas.

3. Koncentrovaná výživa = Koncentrované pleťové sérum v mlieku má zamatovú konzistenciu, ktorá sa ľahko nanáša, okamžite hydratuje, zjemňuje pleť a posilňuje jej ochrannú bariéru.

4. Ochranná vrstva = Vyživujúci denný a nočný pleťový krém majú bohaté zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva, zanecháva na pleti neviditeľný film, ktorý udržiava v pleti všetky aktívne zložky z predchádzajúcich krokov.

Set Mission Eclat obsahuje:

Čistiaca pleťová pena Mission Eclat: Objem: 100 ml

Pleťová emulzia Mission Eclat: Objem: 150 ml

Pleťové sérum Mission Eclat: Objem: 30 ml

Pleťový krém Mission Eclat: Objem: 30 ml

Krém na oblasť očného okolia a pier Mission Eclat: Objem: 20 ml

Hodnota setu: 241,00 €

1. Čistenie = Luxusná čistiaca pleťová pena má bohatú hustú konzistenciu s jemnou ružovou vodou, ktorá odstraňuje líčenie a nečistoty, prinavracia pleti zamatovú jemnosť a hebkosť.

2. Hĺbková hydratácia = Intenzívne hydratačná pleťová emulzia s bohatou tekutou konzistenciou rýchlo preniká do vrstiev pleti a poskytuje jej dlhotrvajúcu vyživujúcu hydratáciu.

3. Koncentrovaná výživa = Koncentrované pleťové sérum má bohatú konzistenciu, ktorá ľahko preniká do vrstiev pleti a spĺňa potreby zrelej pleti: výživu, zjemnenie a dodanie pružnosti.

4. Pokroková regenerácia = Obnovovací denný a nočný pleťový krém má bohaté zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva, obnovuje perfektný vzhľad pleti a zanecháva na nej neviditeľný film, ktorý účinne udržiava v pleti všetky aktívne zložky z predchádzajúcich krokov.

= Krém na oblasť očného okolia a pier s bohatou krémovou konzistenciou sa rýchlo vstrebáva, poskytuje pleti vyživujúcu hydratáciu, zlepšuje jej pružnosť a redukuje vzhľad jemných línií.

Pridaj komentár