Česká topmodelka Denisa Hromkovičová Dvořáková je v súčasnosti jednou z najúspešnejších českých modeliek vôbec. Keď mala pôvabná česká kráska sedemnásť rokov, zvíťazila v národnom finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Elite Model Look 2006 v Prahe. O pol roka na to sa zúčastnila svetového finále Elite Model Look International 2007, kde obhájila svoje národné víťazstvo a stala sa tak celosvetovou víťazkou.

Ktorá česká kráska zdobí stránky španielskeho vydania prestížneho magazínu Madame Figaro?

Krásnej Denise sa víťazstvom otvorili dvere do sveta modelingu a začala sa objavovať na titulných stránkach módnych magazínov, pričom k tým najpoprednejším patrí Vogue Italia a Dazed & Confused.

Vo svojej úspešnej a bohatej kariére spolupracovala s tak zvučnými menami ako sú Versace, Chanel, Karl Lagerfeld, Fendi, Christian Dior, John Galliano a Valentino.

Jej krása a dokonalé črty tváre zdobili kampane ako Dolce & Gabbana, Versace Jeans a Chloé.

K najhorúcejším novinkám patrí módny editoriál nafotený pre španielské vydanie MADAME FIGARO, na ktorom česká kráska spolupracovala s popredným fotografom Richardom Ramosom.

Nahliadnite spolu s nami na krásny módny príbeh najnovšieho vydania magazínu Madame Figaro, v ktorom zažiarila česká topmodelka agentúry Elite Model Management – Denisa Hromkovičová Dvořáková.

Pridaj komentár