Krásne ženy a drahé autá: Žilina sa môže pýšiť ďalším klenotom v podobe predajne MPSG Group Premium Cars


Notice: Undefined property: stdClass::$share in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Notice: Trying to get property of non-object in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Minulý týždeň sa uskutočnilo otvorenie exkluzívnej automobilovej predajne na Slovensku. Môžete tu nájsť naozaj vychytené kúsky, ktoré vlastnia aj mnohé mediálne známe osobnosti a na cestách ich nevidíte len tak každý deň. Predajňa sa orientuje hlavne na červené talianske „tátoše“ značky Ferrari avšak nechýbajú ani iné luxusné vozidlá, ktoré zaručene neuniknú pozornosti každého návštevníka.

Žilina sa môže pýšiť ďalším klenotom v podobe predajne MPSG Group Premium Cars

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazinMnohí by určite čakali, že predajňa svetovej úrovne bude umiestnená v našom hlavnom meste, v Bratislave. Spolumajiteľ Lukáš Mastalerz prezradil: ,,Na každú stranu Slovenska to máme zhruba dve hodiny autom, takže Žilina bola strategickou voľbou“. Umiestniť nový Showroom priamo do srdca našej krajiny bol skvelý nápad. Myslíme, že to ocenia aj budúci zákazníci.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin1Otvorenie predajne sa konalo naozaj vo veľkom štýle: luxusné autá, známe tváre slovenského showbiznisu a nechýbali ani krásne modelky prestížnej modelingovej agentúry New Face Management, ktorej spolumajiteľkou je hlavná organizátorka celého podujatia Nina Sedláková.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin1Modelky na móle predviedli úžasné modely od popredných slovenských dizajnérov ako Richard Rozbora, Alžbeta Ondriš a módne butiky Moda-Ewa, Comodo, Real Fur, Marni. Nechýbala ani prehliadka spodného prádla značiek Yamamay a Calvin Klein, v ktorom prítomné modelky ukázali svoje krivky.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin3O zábavu bolo naozaj postarané! Večerom sprevádzal hostí moderátor Štefan Skrúcaný a jedna z našich najznámejších speváčok, Dara Rolins, ktorá sa stala hrdou krstnou mamou značky Ferrari.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin4Taktiež počas celého večera bavil prítomných aj DJ Fricko. Veľkolepý event si nenechal ujsť ani spevák Majk Spirit, moderátorka televízie JOJ Stanislava Pavolová a nechýbala ani moderátorka Kristína Kormúthová.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin5Nemôžeme zabúdať, že Nina Sedláková, hlavná organizátorka celej akcie a spolumajiteľka modelingovej agentúry, je maminou dvoch krásnych detičiek. Organizovanie takýchto akcií popri iných pracovných povinnostiach si vyžaduje dostatočnú dávku trpezlivosti a hlavne času.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin5aAko zvládate zosúladiť vaše pracovné povinnosti a rodinu? ,,Nie vždy je to jednoduché, ale musím povedať, že mám úžasnú rodinu, ktorá ma podporuje a dve skvelé tolerantné deti, ktoré nadovšetko milujem a veľmi mi pomáhajú a chápu veci ktorým sa venujem. Čas strávený s nimi je pre mňa každodennou formou relaxu“, vysvetľuje úspešná Nina Sedláková.

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin5bVýťažok z akcie podporí dobrú vec: „Prostredníctvom zbierky podporí združenie p. Mgr. Tiny Majtánovej (výkonnej riaditeľky občianskeho združenia Mama), ktoré sa venuje pomoci týraným deťom a matkám, ako aj sociálne slabším rodinám a rodinám postihnutým domácim násilím. Vďaka tomu ostane verná noblese spoločnosti, kde silnejší pomáhajú slabším,“ hovorí p. Sedláková a dodáva: „Akcia sa naozaj vydarila aj vďaka partnerom, ktorým by som sa chcela touto cestou poďakovať.“

predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin6 predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin6a predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin6b predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin6c predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin7 predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin8 predajna_mpsg_group_premium_cars_zilina_mmagazin9FOTO: Martin Fuxo

Pridaj komentár