Galavečer Osobnosť televíznej obrazovky sa už tradične niesol v duchu zaujímavých outfitov, dokonale upravených dám i luxusných šperkov. Obľúbené herečky podporili svoju krásu vďaka prepracovaným róbam a jedinečným klenotom. Žiarivé kúsky z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds zvýraznili predovšetkým ich prirodzenú krásu.

Krásne Slovenky znamení diamantového lesku! Karin Haydu a Monika Hilmerová sa stali doslova neprehliadnuteľnými!

Skvostnými šperkmi sa po prvýkrát ozdobila krásna herečka Karin Haydu. Finálny look v podobe smaragdovozelených šiat so zamatovými detailmi tmavovláske nesmierne svedčal. Zaujímavou voľbou boli kruhové náušnice z kolekcie Colours of Autumn od ALO diamonds posiate diamantmi vo viacerých farbách a koktejlový prsteň z rovnakej kolekcie.

Karin stavila na modernú eleganciu a bola jednoducho neprehliadnuteľná. „Som narodená v znamení barana a  podľa zverokruhu diamanty k môjmu znameniu patria. Už tisícročia nestrácajú na svojej hodnote, skôr naopak. Právom sú aj pre svoje výnimočné vlastnosti zaraďované k najvzácnejším drahokamom na svete.

Kolekcia od ALO diamonds, ktorú som mala tú česť mať počas galavečera OTO na sebe, je neskutočne krásna, vzácna a nadčasová. Prvýkrát som mala na sebe šperky od ALO diamonds a cítila som sa ako princezná.”

Herečka Monika Hilmerová si na odovzdávanie cien OTO vypožičala vzácne klenoty už po niekoľkýkrát a opäť bola neprehliadnuteľná. Tentokrát stavila na rafinované čierne čipkované šaty.

Doplnila ich visiacimi náušnicami v štýle éry Gatsby a výrazným prsteňom. „Ďakujem za zapožiačanie šperkov od ALO diamonds na galavečer OTO. Páčili sa mi svojim netradičných moderným vzhľadom, ktorý ladil k šatám,“ povedala herečka, ktorá bola patrila k nominovaným.

Pridaj komentár