Krásne polovičky tých najsexi futbalistov sveta

548
Krásne polovičky tých najsexi futbalistov sveta 6

Pre väčšinu žien slovo futbal nepredstavuje nič iné ako šport. Ak sa na tento šport lepšie pozrieme, môžeme tu nájsť aj sexi hráčov, dokonalých chlapov, ktorí majú navyše dokonalé priateľky. Takmer každá ženy by chcela byť na ich mieste, mať po svojom boku úspešného muža, futbalistu, pre mnohé z nás je to nesplnený sen. Aby sme však nezostali iba pri slovách, prinášame vám takýchto najsexi futbalistov sveta a ich krásne partnerky.

Krásne polovičky tých najsexi futbalistov sveta

najsexi_futbalisti_zeny_mmagazin1

Pani dokonalá, Pilar Rubio, pochádza zo španielska, kde je známa ako moderátorka, herečka a modelka. Ulovila si hviezdu Real Madridu, Sergia Ramosa, ktorý je naozaj sexi a ešte k tomu aj úspešný futbalista. Svoju kariéru začala ako modelka, pokračovala ako herečka v malých úlohách a dostala sa až k oceneniu najlepšej reportérky. Španielsky FHM magazín ju vyhlásil za najsexi ženu. So Sergiom tvoria pár už dva roky.

Victoria Beckham

 najsexi_futbalisti_zeny_mmagazin2

Tento úspešný pár patrí už medzi klasiku, Victoria Beckham je bývalá členka skupiny Spice Girls a David, síce už na futbalovom odpočinku, ale stále úspešný a hlavne sexi. Ženská polovička tohto páru je matkou štyroch detí a momentálne je aj uznávanou ikonou v módnom priemysle, kde sa rada ukazuje so svojim manželom. Pár si prešiel rôznymi skúškami, ktoré úspešne zvládol a dnes je rodinku vidieť v rôznych magazínoch, alebo na módnych prehliadkach Victorie.

Sara Carbonero

najsexi_futbalisti_zeny_mmagazin3

31-ročná španielska kráska je snom asi každého muža pohlteného športom, pretože táto pani dokonalá je športová novinárka. Pár s Ikerom Casillasom tvoria od roku 2009, spečatili ho narodením ich syna Martina v roku 2014. Iker, španielsky brankár musí na svoju polovičku dávať pozor, pretože Sara bola vyhlásená za najkrajšiu reportérku sveta americkou edíciou časopisu FHM.

Antonella Roccuzzo

najsexi_futbalisti_zeny_mmagazin4

Väčšina fanúšikov futbalu by súhlasila, že Messi je najlepším hráčom na svete, ale to nie je jediný úspech, ktorý vo svojom živote dosiahol, má aj krásnu ženu Antonellu, ktorá je matkou jeho syna Thiaga. Táto mladá kráska sa narodila v Argentíne a s Lionelom sa poznajú už od piatich rokov. No randiť spolu začali až na Vianoce v roku 2009.

Lena Gercke

najsexi_futbalisti_zeny_mmagazin5

Táto 27-ročná kráska má za sebou účasť a víťazstvo v súťaží Germany´s Next Top Model a dnes je z nej úspešná modelka a tvorí aj súčasť reklamného sveta. Zelonooká blondína si uchmatla nemeckého futbalistu Samiho Khedira, s ktorým tvorí pár od roku 2011. Dokým nestretla Samiho, žila striedavo v Berlíne a New Yorku, ale momentálne sa snaží, aby bola v blízkosti svojho pána dokonalého a tak trávi čo najviac času v Madride.

[Veronika]

Pridaj komentár