Pripravená priblížiť sa k hviezdam, zažiarila modelka Stella Maxwell ako tvár najnovšej kampane obľúbenej módnej značky Moschino. Originálnu kampaň, v ktorej jedna z najsexy krások súčasnosti predstavila svetu novú vôňu s názvom „Moschino Toy 2 Bubble Gum“, nafotil americký módny návrhár a kreatívny riaditeľ značky Moschino – Jeremy Scott.

Aj napriek tomu, že 30-ročná Stella bola odetá iba v striebornom skafandri zdobenom štýlovými zipsami a tiež legendárnym medvedíkom značky, vyzerala nielen mimoriadne okúzľujúco, ale aj sexy.

Odkazom na 60. roky a revolučné úspechy v kozmonautike, je i typický účes pre toto obdobie, ktorý pre modrookú blondínku zostavil Adir Abergel, známy hollywoodsky hairstylista a osobný kaderník takých hviezd ako Anne Hathaway, Kristen Stewart, Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow, Amanda Seyfried a ďalších.

Tematický make-up v retro štýle zostavila talentovaná vizážistka Lottie. Novú vôňa Moschino Toy 2 Bubble Gum možno charakterizovať ako ovocnú a kvetinovú vôňu s tónmi kandizovaného citrusu, čučoriedok, škorice a nádychom žuvačky a talianskeho pomaranča.

Flakón z číreho ružového skla je zdobený pre značku už tradičným medvedíkom Moschino. Okrem série záberov si vychutnajte i kampaňové video, v ktorom anjelik Victoria’s Secret predviedol okrem iného aj to, ako jednoducho sa dá dostať z pláže až do kozmu.

Pridaj komentár