Modelka, zakladateľka a šéfredaktorka módneho magazínu, lektorka biológie či príležitostná herečka Marika Časnochová sa len nedávno vrátila zo súťaže Miss Multiverse, odkiaľ si priniesla skvelé umiestnenie priamo zo svetového finále. Vďaka svojim úspechom sa tiež minulý týždeň stala hostiteľkou exkluzívnej party vo vychytenom bratislavskom klube. Okrem špičkovej zábavy prekvapila prítomných polnočnou módnou show návrhárky Jenny Jeshko.

Krásna slovenská modelka Marika Časnochová zabodovala na medzinárodnej súťaži krásy v Dominikánskej republike!

Krásna Žilinčanka, ktorú objavil Saša Jány

Marika Časnochová sa do povedomia verejnosti dostala ako finalistka Miss Slovensko 2010, no už ako štrnásťročnú ju objavil módny expert Saša Jány, ktorý jej predpovedal budúcnosť topmodelky. Blondínka s nežnými črtami následne uspela na súťaži Elite Model Look v Prahe, kde skončila na treťom mieste. Zdalo sa, že jej nič nestojí v úspešnom rozlete, no ako študentka gymnázia v Žiline natrafila na veľký problém.

 „Škola ma v mojej modelingovej kariére vôbec nepodporila, a tak som cestovať do zahraničia mohla len cez prázdniny. Napriek tomu neľutujem, že som dala prednosť štúdiu,“ bilancuje Marika, ktorej sa predsa len podarilo nájsť balans medzi vzdelaním a modelingom.

Ako modelka precestovala celý svet a podarilo sa jej vyštudovať i prírodovedné predmety na Univerzite Komenského v Bratislave. Školským laviciam zostala verná dodnes – ako lektorka biológie vyučuje zahraničných študentov na Univerzite Komenského.

V Dominikánskej republike medzi TOP desiatkou

Marika oslavovala na WBW party i svoj ďalší kariérny triumf, ktorým bolo absolvovanie súťaže Miss Multiverse v Dominikánskej republike.

,,Na súťaž ma vybrali spolu s tridsiatkou ďalších dievčat z celého sveta. Súťaž trvala niekoľko týždňov, no kvôli pracovným povinnostiam som ju napokon nemohla dokončiť, napriek tomu som obstála dobre,“ prezrádza Marika, ktorá sa na Miss Multiverse najskôr dostala do Top 10 a napokon skončila v súťaži na šiestom mieste. „Veľmi sa teším, že som sa na súťaži mohla predviesť v nádhernom sedemdesiatročnom kroji zo Zvolenskej Slatiny,“ hovorí Marika.

Polnočná prehliadka s príchuťou slovenského folklóru

FOTO: Richard Svoboda

Marika sa party WBW, organizovanú v jej mene, rozhodla spestriť módnou šou, ktorá odštartovala po polnoci. Pozvaní hostia i návštevníci známeho bratislavského klubu si tak mohli vychutnať prehliadku s dizajnérskymi kúskami slovenskej návrhárky Jenny Jeshko, ktorá si každý kúsok oblečenia a doplnkov zhotovuje vlastnoručne.

Pridaj komentár