Jarný kalifornský vánok priviedla do sviežej jarnej kampane značky Weekend Max Mara americká modelka Lily Aldridge.

Nezastaviteľná Lily sa tak vo svojej najnovšej spolupráci spojila so značkou Weekend Max Mara, ktorej výsledkom je skvelá kampaň s názvom „From Lily With Love“ jar/leto 2023. Táto kolekcia s kalifornským duchom a ikonickou atmosférou 70. rokov je tým správnym nádychom pre milovníčky jedinečného boho štýlu. Čo viac Váš šatník potrebuje na slnkom zaliate dni, ktoré na nás čakajú?

Lily Aldridge zachytená objektívom fotografky Zoey Grossman ani tentokrát nesklamala a bez zaváhania predviedla sériu dokonalých póz. Kolekcia sa môže pochváliť celým radom udržateľných materiálov vrátane zmesí organickej bavlny a ľanu, čo predstavuje záväzok značky Weekend Max Mara k ekologickej móde.

Kolekcia ponúka hneď niekoľko možností, ako si obohatiť dámsky šatník všestrannými kúskami a prvkami, akými sú elegantné nohavicové kostýmy, retro potlače, zasnené dlhé maxi šaty ideálne na teplé letné večery či bavlnené anglické topy a ľahké blejzre, ktorých vzájomné kombinácie ponúkajú nekonečné možnosti oblečenia, aké v kampani predviedla skúsená stylistka Gabrielly Karefa-Johnson.

Paleta farieb kolekcie Weekend Max Mara From Lily With Love sa zameriava na primárne farby, pričom scéne dominuje svieža biela, žiarivá červená a chladná modrá.

Vždy okúzľujúca kráska s charakteristickou medzierkou medzi zubami, vyžaruje na každom zábere pokoj a sofistikovanosť, na akú sme pri jej práci zvyknutí.

Vychutnajte si preto zábery na 175 cm vysokú Lily, ktorá vo svojich 37 rokoch patrí medzi najlepšie zarábajúce modelky sveta

Pridaj komentár