Jarná edícia limitovanej línie Gold Label od značky MOHITO je plná leskov a módneho dámskeho oblečenia. V tejto sezóne sa dizajnéri značky zamerali na delikátnu škálu béžových, jemných ružových a decentných zlatých odtieňov. Nádherné fotenie Aldony Kaczmarczyk sa konalo v unikátnych interiéroch paláca z 18. storočia.

Je viac ako isté, že jar a leto s oblečením z radu Gold Label bude v atmosfére celkovej krásy a elegancie. V kolekcii nechýbajú jedinečné vzory; osobitná pozornosť by sa mala venovať lesklým šatám na ramienka, pripomínajúcim nočnú košeľu, ktoré budú vyzerať perfektne ako súčasť elegantného, ale aj ležérneho oblečenia.

Rovnako zaujímavé sú aj nezvyčajné pastelové šaty s akvarelovým vzorom. Milovníci módy určite nezostanú ľahostajní ku kombinácii lesklej úzkej sukne a krátkeho blejzera vo svetlom odtieni béžovej.

Ďalším výnimočným outfitom z kolekcie je neprehliadnuteľný kostým. Cigaretové nohavice a oversize sako sú najmódnejším setom sezóny a nepopierateľnou prvou voľbou medzi letnými outfitmi.

Kostým tohto strihu zvýrazňuje ženské krivky a jeho pastelové farby zdôrazňujú ľahkosť celej kombinácie. Kostým alebo sukňa? Oba tieto prvky dokonale ladia s tričkom zdobeným nenápadným motívom.

Výrazné kusy a ozdoby – to sú charakteristické rysy tejto línie. Gold Label nemôže zostať bez príslušenstva. Kolekcia určené pre sezónu jar/leto 2019 sa zameriava na veľké náušnice a malé kabelky, od jemných vzorov, až po výrazné zvieracie potlače.

Dizajnéri značky Mohito sa tiež rozhodli staviť na sandále, ktoré sú najväčším trendom sezóny.

Pridaj komentár