Len nedávno sme vám priniesli niekoľko zaujímavých modelov toaletných stolíkov tu, ktoré Vám môžu nielen skrášliť vašu domácnosť, ale aj spríjemniť váš každodenný skrášľovací proces. Biely, čierny či ružový? Aj vy už zvažujete, ktorý by sa vám najviac hodil?

Kráska v ružovom, čierny elegán či anjelská biela? Tento kus nábytku budete chcieť ešte dnes!

Marie „Pink“ Thérése

Elegantný toaletný stolík Marie „Pink“ Thérése vyniká svojím netradičným, no veľmi lákavým ružovým farebným prevedením. Jedinečný historický vzhľad je vytvorený v očarujúcom barokovom slohu. Stolík disponuje 4 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatočné úložisko pre šperky či kozmetiku.

Svoje osobité čaro má romantická kvetinová výzdoba stolíka, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je pohodlná čalúnená stolička, s rovnako kvetovanými ornamentmi. Veľmi praktický je variant 2 v 1, ktorý robí stolík všestranne využiteľným – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne.

Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací či konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Zoé Talon

Kráska v netradičnej farbe! Aj takýto je elegantný toaletný stolík Zoé Talon v čiernom farebnom prevedení, ktorý je vytvorený v štýle provence. Disponuje 3 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatočné úložisko pre šperky a kozmetiku. Nielen praktická, ale aj účelná je výzdoba stolíka, vrátane bielych ornamentov na pohodlnej čalúnenej stoličke.

Ani v tomto prípade neprídete o všestranne využiteľný praktický variant 2 v 1– zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Madame de Pompadour

Nielen svojim názvom, ale aj originálnym tvarom zrkadla, je tento typ toaletného stolíka skutočným skvostom. Elegantný biely toaletný stolík je navrhnutý vo veľmi obľúbenom barokovom slohu. Disponuje 4 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatočné úložisko pre vaše šperky a kozmetiku.

Samozrejmosťou je neodmysliteľná romantická kvetinová výzdoba stolíka, ako i neoddeliteľná súčasť toaletného stolíka, ktorou je pohodlná čalúnená stolička a kvetovanými ornamentmi. Obľúbený je variant stolíka 2 v 1, ktorý je všestranne využiteľný – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Pridaj komentár