Kráska Dominika Szijartóová je v plavkovej kampani pre Latitid jar/leto 2016 poriadne sexi

639

Dominika Szijartóová je jednou z najkrajších slovenských modeliek, ktorá úspešne pracuje v zahraničí a je zastúpená materskou agentúrou Exit Model Management. Najnovšie nafotila kampaň pre portugalskú značku fashion plaviek na sezónu jar/leto 2016. Latitid je portugalská módna značka, ktorá sa špecializuje na bikiny, plavky a plážové oblečenie. Za zrodom tejto značky stoja traja partneri – dve sestry Marta a Inés a ich teta Fernanda.

Kráska Dominika Szijartóová je v plavkovej kampani pre Latitid jar/leto 2016 poriadne sexi

dominika_szijartoova_latitd_kampan_mmagazin

S viac ako 900 km pobreží v Portugalsku a s viac ako 2 600 hodinami slnečného svitu ročne si Marta, Inês a Fernanda uvedomili, že je zarážajúce, prečo Portugalsko ešte doteraz nevyvinulo módnu značku bikín a plaviek.

dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin1

Preto bola v roku 2013 vytvorená módna značka Latitid, ktorá na trhu predstavuje jednu z najmodernejších a pohodlnejších značiek, od základu meniac koncepciu a dizajn bikín a plaviek. Inovácia je pre Latitid kľúčové slovo.

dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin2a

So všetkými svojimi novými kolekciami a vzormi nás Latitid prenáša do rôznych zemepisných šírok, inšpirovaná z rôznych miest na mape. Týmto spôsobom firma ukazuje postoj rôznych žien po celom svete a dokazuje, že inšpirácia pre každú ženu pochádza zo všetkých miest na svete.

dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin2

Konfekčné trendy sú pre Latitid východiskom pre rozvoj všetkých kolekcií. S každou kolekciou nás Latitid prenáša k novým horizontom. Vychutnajte si spolu s nami najnovšie kúsky módnych plaviek značky Latitid v podaní slovenskej krásky – Dominiky Szijartóovej.

dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin2b

dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin2c dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin3 dominika_szijartoova_latitid_kampan_mmagazin3a

[exitmm.sk/latitid.com]

Pridaj komentár