Tušili ste, že kozmetický gigant AVON predá každú sekundu až 2 ANEW skincare výrobky? Obľúbená značka nepoľavuje a opäť prichádza s novinkou z rady ANEW – obnovujúce pleťové sérum s Protinolom vhodné pre všetky vekové kategórie, typy a tóny pleti. V kombinácii s novým kolagénovým nápojom LiiV budete vyzerať nielen lepšie, ale predovšetkým sa tak aj cítiť. Kto by predsa nechcel odrátať nejaký ten rôčik zo svojej pleti?

Aby bola pleť krásna, potrebuje starostlivosť aj zvnútra. Pokiaľ ide o krásu, Avon vie lepšie, než ktokoľvek iný, že starať sa o seba nestačí len na povrchu, pretože pleť potrebuje výživu aj zvnútra. Pokiaľ ide o vedu spojenú s krásou, už roky patrí kozmetický gigant medzi svetovú špičku. Avon pozná ženy a vie, čo pomáha ich pleti, aby vyzerala a bola zdravá, mladistvá a rozžiarená. Okrem novinky z rady Anew spolu s nutričnými expertmi vytvorili výživové doplnky značky LiiV, ktoré sa prispôsobia vášmu rušnému životnému štýlu a pomôžu vám cítiť sa a vyzerať lepšie každý jeden deň. Krása sa totiž začína vo vnútri.

Obnovujúce pleťové sérum s Protinolom

Objem: 30 ml, Bežná cena: 23,90 €

Je možné obnoviť pleť za 7 dní? S duálnou podporou kolagénu áno! Pleťové sérum Anew napomáha stimulovať tvorbu nielen kolagénu typu III, ktorý vytvára štruktúru pleti, ale aj kolagénu typu, ktorý túto štruktúru spevňuje. Výsledkom podpory tvorby týchto 2 typov kolagénu je obnovenie a omladenie pleti už za 7 dní. Vďaka obsahu prelomovej technológie podporuje aj tvorbu niacínamidu, ktorému vďačíme za viditeľné výsledky v boji proti vráskam. Sérum počas 7 dní redukuje vrásky, zlepšuje pevnosť, obnovuje jemnosť, prinavracia jas, minimalizuje póry, zlepšuje pružnosť a obnovuje odolnosť.

Kolagénový nápoj v prášku Collagen Plus LiiV

Objem: 14 x 3,7 g, Bežná cena: 15,00 €

Vedeli ste, že 80 % štruktúry vašej pokožky tvorí kolagén? Kolagénový nápoj ho pomáha dopĺňať zvnútra a udržuje tak vašu pokožku krásnu. Nápoj poskytuje duálny podporný a ochranný účinok pre zdravý vzhľad pleti a vďaka prírodnej jablkovej príchuti aj výborne chutí! Znižuje tiež viditeľnosť vrások, ochraňuje pred voľnými radikálmi a posilňuje nechty i vlasy. Kolagénový nápoj je vyvinutý v spolupráci s odborníkmi na výživu, všetky zložky sú geneticky nemodifikované a obsahuje len prírodné sladidlá a arómy.

Pridaj komentár