Starostlivosť zvnútra je pre krásnu pleť a pokožku kľúčová. Spoločnosť Avon pozná ženy lepšie, než ktokoľvek iný a pokiaľ ide o vedu spojenú s krásou, kozmetický gigant už roky patrí medzi svetovú špičku. Doprajte svojej pleti mladistvý, zdravý a rozžiarený vzhľad. Spoločnosť vytvorila v spolupráci s nutričnými expertmi výživové doplnky značky LiiV pre každú ženu, ktorá túži vyzerať a cítiť sa lepšie každý deň.

Tušili ste, že kozmetický gigant predá každú sekundu až 2 ANEW skincare výrobky? Skincare však nie je všetko, čo Avon dokáže. V ponuke obľúbenej značky teraz nájdete aj chutné doplnky pre vnútorné zdravie a vonkajšiu krásu. Okrem kolagénového nápoja LiiV je v ponuke aj osviežujúci Aloe Vera nápoj či výživový doplnok Rest & Relax. Objavte dokonalú starostlivosť pre vaše telo i pleť s Avonom.

Aloe Vera nápojový koncentrát so zeleným čajom a zázvorom LiiV

Objem: 400 ml, Bežná cena: 32,50 €

Chutnejší ako voda! Aloe Vera nápojový koncentrát je osviežujúca alternatíva kalorických nápojov. Jeho prírodná tropická chuť ulahodí aj tej najvyberavejšej a poteší aj to, že neobsahuje žiaden pridaný cukor a je nízkokalorický. Zo 400 ml nápoja spravíte až 26 porcií. Stačí vždy rozriediť jedno viečko v ľubovoľnom množstve vody a ta-dá! Lahodný nápoj je hotový.

Kolagénový nápoj v prášku Collagen Plus LiiV

Objem: 51,8 g, Bežná cena: 15,00 €

Vedeli ste, že 80 % štruktúry vašej pokožky tvorí kolagén? Kolagénový nápoj ho pomáha dopĺňať zvnútra a udržuje tak vašu pokožku krásnu. Nápoj poskytuje duálny podporný a ochranný účinok pre zdravý vzhľad pleti a vďaka prírodnej jablkovej príchuti aj výborne chutí! Znižuje tiež viditeľnosť vrások, ochraňuje pred voľnými radikálmi a posilňuje nechty i vlasy. Kolagénový nápoj je vyvinutý v spolupráci s odborníkmi na výživu, všetky zložky sú geneticky nemodifikované a obsahuje len prírodné sladidlá a arómy. Pre žiadaný účinok rozrieďte jedno vrecúško v 120 ml vody každý deň. Na zdravie a na krásu!

Výživový doplnok Rest & Relax LiiV

Objem: 30 ks, Bežná cena: 13,50 €

Máte problém so spánkom? Nedostatok spánku totiž pôsobí nepriaznivo na vašu krásu. Siahnite po výživovom doplnku Rest & Relax LiiV. Už jedna tableta denne pomáha navodiť pocit pokoja, podporuje zdravý spánok a znižuje únavu a vyčerpanie. Z čoho sa skladá? Bylinná zmes extraktu z koreňa valeriány, mučenky, mäty a medovky v kombinácii s vitamínom B6 a horčíkom. Stačí len jedna tableta každý večer pred spánkom.

Horúca novinka dostupná od 1. februára 2022!

Obľúbená rada vôní sa rozrastá o novú Attraction Game pre ňu a pre neho. Nechajte sa unášať vôňou, ktorá stimuluje myseľ a definuje jedinečnosť každého z nás.

Pridaj komentár