Doplnky sú dôležitou súčasťou každého outfitu. Ako to už z názvu vyplýva, určitým spôsobom dopĺňajú celý výzor a pridávajú mu na zaujímavosti. Na trhu sa stretnete s desiatkami rôznych pánskych doplnkov. Mnohé z nich sú praktické a vo vašom šatníku by rozhodne nemali chýbať.

zdroj: Pexels.com

Praktická a štýlová peňaženka

Začnime doplnkom, ktorý je asi najpraktickejší zo všetkých. Kožená pánska peňaženka je dôležitou súčasťou vreciek či kabelky. Ukladať si do nej môžete nielen hotovosť, ale taktiež platobné alebo vernostné karty, doklady a taktiež dôležité poznámky. Výhodou kože je najmä to, že vydrží dlhé roky. Rozhodne sa preto do nej oplatí investovať.

Koža má však množstvo ďalších výhod. Jednou z nich je široké farebné prevedenie. Okrem klasiky vo forme hnedej alebo čiernej, môžete siahnuť aj po červenej alebo karamelovej. Pánsku peňaženku tak môžete skombinovať ku každému jednému outfitu.

V rámci peňaženiek je ešte dôležité spomenúť samotné rozmery. Väčšie peňaženky síce poskytujú viac miesta na doklady či peniaze, no na druhej strane nie sú praktické. Často sa nezmestia do menšej pánskej kabelky. Dobre urobíte, ak siahnete po menšom prevedení. Peňaženka nesmie zavadzať.

zdroj: Modanoemi.sk

Dokladovník je praktický, no nie je nevyhnutný

Dokladovník je skvelým praktickým doplnkom, ktorý môže odľahčiť vašu peňaženku. Založíte si doň všetky osobné doklady, vernostné karty či množstvo iných vecí. Na druhej strane, ak je pre vás dôležité nosiť čo najmenej doplnkov so sebou, dokladovník môže byť vecou navyše.

Pre niekoho je tento kúsok nevyhnutný, pre iného zas zbytočný. Výber je na vás. Ako sme však už naznačili, nie je to niečo, bez čoho by ste nevedeli žiť.

zdroj: Modanoemi.sk

Kvalitný kožený opasok pritiahne pozornosť

Kožený opasok a peňaženka sú dôležitými praktickými doplnkami, ktoré dokážu outfit pozdvihnúť o niekoľko úrovní vyššie. Na prvý pohľad vyzerajú kvalitne a elegantne. Vhodné sú najmä do formálneho, no taktiež do ležérneho outfitu.

Pánsky kožený opasok nájdete v mnohých prevedeniach. Najobľúbenejším je čierny alebo hnedý. Ten si môžete obliecť snáď ku každým nohaviciam či rifliam, prípadne i k obleku. Je univerzálny a dobre drží. Pri nakupovaní je dôležité sledovať najmä jeho dĺžku.

Výraznou súčasťou pánskeho opasku je pracka. Tá od seba mnohé modely odlišuje. Niektoré typy sú jednoduchšie a menšie. Siahnuť by ste mali po nich vtedy, keď nechcete na opasok priťahovať pozornosť. Na druhej strane, ak chcete, aby opasok zaujal, kúpte si taký, ktorý má veľkú a masívnu pracku. Na výber máte dokonca aj z rôznych motívov a farebných dizajnov.

zdroj: Modanoemi.sk

Štýlové kožené rukavice najmä na zimu

K doplnkom môžeme radiť aj kožené rukavice. Tie znosíte najmä počas zimy. Mnohé sú však nezateplené a určené na nosenie počas celého roka. Štýlový doplnok vyzerá dobre a mužne. Mnohí naň nedajú dopustiť pri jazdení na motorke alebo pri šoférovaní v aute.

Rovnako ako kúsky predtým, aj rukavice nájdete vo viacerých farebných prevedeniach. Najlepšie však vyzerajú klasické čierne s kovovým doplnkom. Môže to byť napríklad zips. Rukavice pokojne skombinujte s inými doplnkami. Počas zimy to môže byť čapica, ktorá bude mať kožené detaily. V teplejšom období rukavice laďte s opaskom.

Zhrnutie

Pánske doplnky sú jednoduché a minimalistické. Zvýrazňujú formálny aj neformálny outfit a vyzerajú dobre na každom mužovi. Kožené prevedenie je luxusné a elegantné. Rozhodne sa doň oplatí investovať. Vydrží vám dlhé roky.

Pridaj komentár