Každá z nás potrebuje mať v šatníku jednoduché a moderné šaty, určené na každodenné nosenie. Ideálne také, ktoré sa jednoducho kombinujú s rôznymi módnymi doplnkami. Prinášame vám niekoľko zaujímavých tipov na šaty, ktoré by túto jar mala mať v šatníku každá z nás.

Košeľové, mikinové či oversize? Vyberte si pohodlné šaty na prichádzajúcu jar už teraz!!!

Košeľové šaty

Košeľové šaty sú „must have“ tohtoročnej jari. Sú pohodlné, štýlové a zároveň sú všestranným moderným kúskom. V kombinácii s lodičkami si vytvoríte pomocou košeľových šiat svieži outfit do práce a pri kombinácii so športovou obuvou zase trendy voľnočasový look. Nosia sa od klasických strihov s preväzovaním v páse, až po prepracované kúsky v kombinácii s inými materiálmi. Veľmi populárna je aj kombinácia s čipkou.

Mikinové šaty

Jednými z najpohodlnejších šiat sú práve mikinové šaty. Sú výborné na voľný čas alebo cestovanie a dajú sa ľahko kombinovať aj s džínami či legínami. Obuť si k nim môžete klasické športové tenisky alebo obľúbené bikerky.

Oversize šaty

Napriek všetkým pochybnostiam sa oversize šaty ešte stále držia v rebríčku obľúbenosti. Sú vhodné na každú postavu a správny výber vám zaručí dokonale pohodlnú voľbu na viacero príležitostí. Veľmi obľúbenými sa stali šaty s pútavým nápisom. Pre dosiahnutie elegantného outfitu však voľte jemnejšie farby.

Pridaj komentár