Obnoviť 7 rokov straty kolagénu už za 7 dní?* S vyplňujúcimi pleťovými ampulkami Skin Reset s patentovanou technológiou protinolTM od ANEW*** je to skutočne možné.

Inovácie nie sú spoločnosti AVON Cosmetics vôbec cudzie. Po tom, čo v AVONE ako vôbec v prvej kozmetickej spoločnosti začali používať stabilizovaný retinol, zahájila obľúbená značka éru protinoluTM. ProtinolTM je exkluzívna prelomová technológia, ktorá na pleť pôsobí jedinečným spôsobom – pomáha podporovať tvorbu dvoch druhov kolagénu v bunkách a tým dvojnásobne posilňuje štruktúru pleti. Je známe, že produkcia kolagénu v zrelej pleti postupne klesá a vedie k strate jej pevnosti. ProtinolTM podporuje tvorbu 2 typov kolagénu pre okamžité efekty a postupné zlepšenie štruktúry pleti.

Vyplňujúce pleťové ampulky Skin Reset

Objem: 7 x 1,3 ml, Bežná cena: 48 €

Už po jednej ampulke je pleť viditeľne sviežejšia a hladšia, po troch vyzerá plnšie, mladistvejšie a zdravšie a po siedmych ampulkách je pleť už na pocit výrazne pevnejšia, intenzívne vypnutejšia a jej jemné línie sú vyhladené.**

Skin Reset je odporúčané používať raz denne v rámci večernej rutiny. Opatrne otvorte ampulku a naneste zloženie na čistú pleť, krk a dekolt, a následne naneste pleťový krém. Pre najlepšie výsledky je ideálne opakovať 7-dňovú kúru každý mesiac. Balenie obsahuje 7 ampuliek s objemom 1,3 ml, ktoré si môžete zakúpiť v rámci predajného obdobia január / február 2020.

*pomáha obnoviť hladinu kolagénu; založené na testovaní na 3D tkanivách

**všetky 3 výroky sú založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 119 osôb

***patentované v USA, EU, štátoch LATAM a APAC, vyvinuté a testované v spolupráci s vedcami z Univerzity of Manchester vo Veľkej Británii

Pridaj komentár