Novinka Michaely Zamari mala prísť na pulty kníhkupectiev až 23. augusta 2019, ale vďaka omylu  sa začala distribuovať o týždeň skôr, čomu sa najviac potešili nedočkaví fanúšikovia.

Osud nevyjednáva je voľné pokračovanie romanticko-erotickej série Šéf môjho šéfa a je to príbeh ďalšej dvojice z partie, Liany a Johannesa.

„Vydala som dva diely v jednom a v prvá polovica príbehu sa odohráva na ostrove v Indickom oceáne. Je to svieža novinka, ktorou si môžu čitatelia predĺžiť leto,“ prezrádza o knihe samotná spisovateľka.

ANOTÁCIA:


Séria pokračuje, príbeh Liany a Johannesa, dva diely v jednom!

Ich životné cesty sa mali pretnúť už niekoľkokrát. Avšak osud má svoj vlastný časový harmonogram.

Johannes je mladý, úspešný a charizmatický Švajčiar s nadhľadom, ktorý si nenechal zničiť charakter vysokým číslom na bankovom účte. Liana je sebestačná žena, ktorá miluje cudzie jazyky, venuje sa tlmočníctvu, dabingu či videám, a popritom sa po náročnom rozchode snaží znovu nadobudnúť životnú rovnováhu pri novej rodine na Slovensku.


Týždeň na čarokrásnom ostrove v Indickom oceáne vrcholiaci svadbou ich najlepších priateľov, im konečne umožní stretnúť sa. Ich materinské jazyky sú odlišné, ale k vzájomnej príťažlivosti nie sú potrebné titulky. Iskra preskočí takmer okamžite, no čosi vo vzduchu im bráni, aby svojim citom nechali voľný priebeh. Obaja však pocítia nový elán, príval vášne a spaľujúcu túžbu.

Johannes môže mať takmer všetko a ženu ako Liana hľadal pridlho, lenže, čo ak mu Liana môže dať všetko, okrem toho jediného, čo si za peniaze nekúpi?

Má vôbec zmysel púšťať sa do vzťahu, ktorý je vopred odsúdený na zánik? Môže ich ťažká prekážka spojiť, alebo ich navždy rozdelí?

Ako to nakoniec medzi Lianou a Johannesom dopadne, sa dočítate v horúcej knižnej novinke slovenskej spisovateľky Michaely Zamari, ktorá nesie názov Osud nevyjednáva.

FOTO: Natália Jakubcová

Pridaj komentár