Sezóna teplého počasia je na ústupe. Pripravme sa uložiť letný šatník hlboko do skrine a tešme sa na najnovšie módne trendy jesene! Zlatisté ročné obdobie sa vyznačuje teplými farbami, klasickými strihmi, ako aj zvieracou potlačou a modernými vzormi. Či už sú to farebné vlnené kabáty, elegantné kárované saká, alebo štýlové bombery s leopardím vzorom – nové trendy sú vhodné pre každú príležitosť.

Klasika vs. Animal!!! McArthurGlen Designer Outlet Parndorf odhaľuje najväčšie módne vychytávky sezóny!

Obľúbené luxusné, dizajnérske i voľnočasové značky ako Marc Cain, Stefanel, Karl Lagerfeld, Escada, Coach, Diesel a mnoho ďalších z McArthurGlen Designer Outlet Parndorf prezentujú tie najpútavejšie hity nadchádzajúcej sezóny.

„Modern Heritage“ – Elegancia na každú príležitosť

Máme tu návrat retro štýlu. V tejto sezóne dominujú klasické tkaniny ako tvíd a vlna. V kombinácii s jasnými, asymetrickými strihmi v čiernej, jesennej hnedej alebo tlmenej šedej a minimalistickými šperkmi, zdôrazňujú svoju ženskú silu jednoduchým a jemným spôsobom.

Chladnejšia sezóna tiež dáva štýlovým mužom priestor vyniknúť s diskrétnymi farbami, klasickými vzormi a nadčasovým doplnkom.

„The Great Coat“ – Štýlovo zabalené

Trench Coaty a klasické kabáty sú na jeseň skutočne všestranné pre ženy aj pre mužov. Môžeme si vybrať z dlhých vlnových kabátov a trenčkotových plášťov v klasických béžových, šedých a kaki farbách, až po bavlnené bundy v jasných tónoch.

V kombinácii s topánkami a taškami v striebornej alebo čiernej farbe si prídu na svoje všetci milovníci trendov.

FOTO: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

 

Pridaj komentár