Slovenské kiná už obsadili hovoriaci domáci miláčikovia. Nebehajú však poslušne za svojimi pánmi, ale riešia vážny zločin! Bláznivá komédia Psí detektív si uťahuje z akčných policajných filmov a krimiseriálov, kde vyšetrovateľovi s prípadmi vždy pomáha jeho štekajúci partner. Aké by to však bolo, keby vedel napríklad taký Rex na svojho partnera nielen zaštekať, ale mu aj odpovedať štipľavou poznámkou? Dozviete sa v komédii Psí detektív!

Kiná plné štvornohých miláčikov? Bláznivá letná komédia Psí detektív už vstúpila do slovenských kín!!!

Keď elitné policajné duo – rotvajler Max a jeho partner Frank – odhalí skupinu medzinárodných pašerákov zvierat, musí sa Max infiltrovať na prestížnu výstavu psov a zločin zastaviť.

Film režiséra Raja Gosnella (Šmolkovia, Scoby-Doo) kombinuje počítačovú animáciu so živými hercami. Jedným z nich je napríklad Will Arnett, známy zo seriálu Arrested Development, či ako hlas LEGO Batmana, ktorý si zahral Maxovho policajného partnera Franka.

Tomu v slovenskom znení prepožičal hlas Marek Majeský. Zaujímavé je aj hlasové obsadenie rotvajlera Maxa, ktorého hlasom v origináli je rapper Ludacris. Slovenským Maxom je dabingový herec Martin Kaprálik, okrem neho sa v slovenskom dabingu predstavia napríklad aj Táňa Pauhofová a Peter Rúfus.

Komédiu Psí detektív môžete vidieť v slovenských kinách od 28. júna a to vďaka distribučnej spoločnosti Itafilm!!!

Pridaj komentár