Dňa 19. apríla 2017 mali pozvaní hostia Cinema City Eurovea exkluzívnu možnosť zabaviť sa medzi prvými na animovanej komédii Baby šéf, v ktorej sa zoznámili s veľmi zvláštnym bábätkom. Prečo zvláštnym? Nosí totiž elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a vždy má „po ruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A okrem iného sa tiež správa ako tajný agent. Baby šéf je totiž v skutočnosti veľký boss!

Do kín prichádza rodený vodca! Nenechajte si ujsť animovanú rozprávku Baby šéf!

Moderátorkou večera bola krásna Barbora Rakovská, ktorá v úvode vyspovedala mladého talentovaného dabingového herca Jakuba Horáka.

Jakub, ktorý v „animáku“ daboval postavu staršieho brata Tima, si túto prácu vyskúšal úplne prvýkrát a musíme povedať, že dabingovú premiéru zvládol na jednotku.

Ústrednej postave – Baby šéfovi, prepožičal hlas skvelý slovenský herec Maroš Kramár, ktorý v tejto úlohe absolútne zažiaril!

Premiéru si nenechali ujsť Andrea Karnasová s dcérou Lujzou, Nataša Kramárová s deťmi – dcérou Tamarou a synmi Timurom a Markom, Lenka Šóošová so synom Riškom, komička Evelyn Kramerová, herečky Zuzana Vačková a Eva Sakálová či youtuberi Lukáš Frlajs, Matej Zrebný a Selassie. Populárny youtuber Selassie s priateľkou Betkou si dokonca v rozprávke aj zadabovali.

Animovanú komédiu od režiséra animovaného filmu Madagaskar či Megamozog, Toma McGratha, môžete vidieť so slovenským dabingom už v našich kinách.

Rozprávku do kín prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK

Pridaj komentár