V kalendári New York Fashion Weeku – alebo pravdepodobne v celom rozvrhu mesiaca módy – nie je žiadny dizajnér, ktorý by do svojho publika prilákal toľko známych osobnosti, ako Tom Ford. Výnimkou nebolo ani predstavenie najnovšej kolekcie jar/leto 2018 tu, ktorej prostredie sa nieslo, ako budete mať možnosť zhliadnuť, v ružovej farbe. Hviezdami nabité nebolo len prehliadkové mólo tu, ale i prítomné publikum. Kim Kardashian West dorazila bez manžela v „horúcich“ latexových šatách s neprehliadnuteľnou farbou až po pás dlhých vlasov.

Kim Kardashian v latexe, Cindy Crawford trblietavá od hlavy až po päty! Aj takáto bola módna show Tom Ford na Fashion Weeku v New Yorku!

Modelky, ktoré práve nepredvádzali, prišli rovnako skvele nahodené, ako tie na prehliadkovom móle: Cindy Crawford v trblietavých šatách; Doutzen Kroes v dramatickej červenej; Pat Cleveland v jednoduchých puzdrových šatách; Helena Christensen vo flitrovaných mini šatách; Suki Waterhouse v čiernej koži a s povestnými hollywoodskymi vlnitými vlasmi.

Z ďalších spomeňme filmové hviezdy Julianne Moore a Lieva Schreibera, instagramovú poetku Cleo Wade, popovú hviezdu Ciaru, športovca Russela Westbrooka a rôzne „Cool Teens ™“ či potomkov slávnych rodičov ako napr. Cameron Dallas, Sistine Stallone, Lori Harvey, Julia Obnovte Roitfeld).

Vychutnajte si spolu s nami pohľad na všetky známe tváre tak, ako sa zúčastnili slávnostnej módnej show značky Tom Ford, pri príležitosti predstavenia najnovšej kolekcie jar/leto 2018 na Fashion Weeku v New Yorku. Ktorý z outfitov sa vám zapáčil najviac?

FOTO: Dimitrios Kambouris/Getty Images

Pridaj komentár