Všeobecný názor väčšiny ľudí je, že sa pri redukcii váhy trápia hladom a ich jedálniček je veľmi stereotypný. Ketónová diéta KetoMix dokazuje, že to tak byť rozhodne nemusí. Do svojho portfólia totiž zaradila novinku – Cesnakovú nátierku.

Cesnak nielen že dobre chutí, ale má navyše veľké množstvo pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Svoje miesto si našiel vo všetkých svetových kuchyniach – od ázijskej, cez taliansku, až k tej slovenskej. Slováci majú cesnak veľmi radi, preto KetoMix vyvinul Cesnakovú nátierku, ktorú je možné konzumovať už v prvej fáze diéty. Vhodná je však aj ako jedlo v bežnom jedálničku.

„KetoMix Cesnaková nátierka je produkt, ktorý naše portfólio potravín dokonale dopĺňa. Počúvame našich klientov a ich potreby, ktoré nám prezentujú. Preto sme na trh uvideli jednu z najobľúbenejších slovenských nátierok,“ hovorí marketingová riaditeľka značky KetoMix, Eva Sroka.

KetoMix Cesnaková nátierka nielen že dobre chutí, ale pripravuje sa rovnako jednoducho ako ostatné KetoMix jedlá. Do 40 ml vody stačí pridať jednu odmerku KetoMixu Cesnakovej nátierky, premiešať a môžete rovno servírovať. Zmiešať ju však môžete aj s nakrájanou zeleninou, opečenou cibuľkou, nasekanými bylinkami alebo uvareným zelerom. V druhej fáze diéty do nej môžete nakrájať napríklad vajíčko či šunku.

Cesnak ako všeliek – Je antibakteriálny a antivirotický

Najčastejšie sa o cesnaku hovorí ako o prírodnom antibiotiku a antivirotiku. Pomáha proti infekciám, a to aj plesňovým. Bojuje s nachladnutím, zahlienením, ale aj astmou. Likviduje taktiež kmene zlatého stafylokoka alebo salmonelu.

Spomaľuje starnutie a zrýchľuje metabolizmus

U starších ľudí cesnak zlepšuje funkciu mozgu, zabraňuje ničeniu mozgových buniek a podnecuje naopak vetvenie nových neurónov. Tým bojuje proti starnutiu.

Zároveň vyrovnáva hladinu cholesterolu a snaží sa nastoliť harmóniu tráviaceho traktu. Pri ketónovej diéte tak nie je od veci využiť cesnak ako naturálny urýchľovač metabolizmu.

Chráni pred cukrovkou

Cesnak zvyšuje uvoľňovanie inzulínu, takže reguluje hladinu cukru v krvi a priaznivo pôsobí proti cukrovke. Vďaka svojim detoxikačným účinkom odvádza z tela škodlivé toxíny.

Málokto však vie, že zlepšuje pleť a taktiež pomáha proti vypadávaniu vlasov.

Lieči kožné infekcie

Látky obsiahnuté v cesnaku spoľahlivo bojujú s plesňovými kožnými infekciami, ako je pásový opar alebo mykóza nôh.

KetoMix diéta je postavená na princípoch tzv. ketónovej diéty. Ponúkané produkty je možné používať vo fáze chudnutia ako celodennú stravu, ale aj samostatne ako bežné proteínové jedlá.

KetoMix produkty sa vyrábajú z kvalitného srvátkového proteínu a finálny produkt sa spracováva v Českej republike. KetoMix produkty plne vyhovujú prísnym podmienkam HACCP certifikácie.

Výroba produktov KetoMix spoločne s internetovým obchodom, spĺňajú všetky požiadavky Štátnej poľnohospodárskej a potravinárskej inšpekcie. Značka pôsobí na českom i slovenskom trhu.

Pridaj komentár