Módna značka Michael Kors predstavila svetu zábery z najnovšej kampane určenej pre sezónu jar/leto 2022. Tvárou kampane sa stala supermodelka Kendall Jenner, ktorú mnohí z nás poznajú nielen z obálok magazínov, ale aj z televíznych obrazoviek.

Priam až filmový pohľad na rodné mesto dizajnéra, vytvorilo z kampaňových záberov fotografické duo Inez Lamsweerde & Vinoodh Matadin. Outdoorové zábery, na ktorých si americká kráska zapózovala na streche Prospect Towers na Manhattane, vysielajú silu, romantiku a vzdávajú tiež hold veľkomestu New York City.

179 cm vysokú Kendall si môžeme vychutnať v bielych šatách s očkami, ktoré doplnil model kabelky Gramercy minaudière. Ďalšiu pózu predviedla jedna z najlepšie zarábajúcich modeliek sveta v čiernych flitrovaných šatách s odvážnym výstrihom. Do tretice si môžeme vychutnať dokonalé krivky sexy brunetky v outfite zloženom z elegantného blejzra, topu a skrátených nohavíc.

„Keď premýšľam o tom, čo vydrží, tak je to láska – romantická láska, ale aj láska k priateľom, rodine a mestu. Touto kampaňou sme chceli oživiť mestskú romantiku a jedinečné spojenie sily a drsnosti New Yorku s láskou,“ prezradil Michael Kors o kampani.

Pridaj komentár