Stálice nového spracovania Jumanji v zložení Dwayne Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart, sa opäť vracajú do útrob legendárnej hry. Nové dobrodružstva však nebudú tentokrát jedinou novinkou. K ostrieľaným hercom totiž pribudne aj dvojica hollywoodskych legiend! Uhádnete ktorých?

Ďalšia zámena postáv, humor na každom kroku a dobrodružná akcia už nie iba v dobre známej džungli. Novinka s názvom Jumanji: Ďalší level prichádza s novým trailerom, z ktorého je jasné, že film bude podobne ako jeho predchodca jedným z najväčších hitov Vianoc!

V prvom filme Jumanji: Vitajte v džungli sa skupina stredoškolákov dostala do fantastického sveta Jumanji, v ktorom každému z nich záhadná hra pridelila postavu hrdinu, ktorý mal úplne opačné schopnosti, aké mali v reálnom svete. Na konci prvého filmu sa s novými identitami zžili … no čo ak tentokrát dostanú úplne iné postavy, ako predtým?

V novinke Jumanji: Ďalší level sa Martha, Bethany a Fridge vracajú do hry nájsť Spencera po tom, čo záhadne zmizol. Prekvapivo zisťujú, že hra sa zmenila a prežiť vo svete Jumanji bude omnoho náročnejšie ako predtým. Čakajú na nich totiž horúce púšte a zasnežené pohoria s novými a oveľa nebezpečnejšími nástrahami!

Tvorcovia filmu sa rozhodli pokračovať s rovnakým tímom, nakoľko na zmenu nemali jediný dôvod. Po úspechu prvého filmu sa v dvojke vracia hlavná herecká štvorica, na čele s režisérom filmu, ktorým bude opäť Jake Kasdan (Mrcha učiteľka). Jake je spolu s Jeffom Pinknerom a Scottom Rosenbergom aj autorom scenára.

Vracia sa tiež obľúbené herecké kvarteto Dwayne “The Rock” Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart, ktorých si diváci rýchlo zamilovali. Medzi nováčikov v obsadení pribudla herečka a speváčka Awkwafina (Crazy Rich Asians, Debbina 8), no najočakávanejšími novými tvárami je určite dvojica hereckých legiend Danny Glover (Smrtonosná zbraň) a Danny DeVito (Dvojičky, Batman, Matilda).

Dobrodružnú komédiu Jumanji: Ďalší level uvidíte v kinách opäť s titulkami aj so slovenským dabingom už od 12. decembra 2019. Film do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár