Milujete luxus spojený s kvalitou a vašou najväčšou istotou je pevné sebavedomie podčiarknuté vždy dokonale zastrihnutou bradou? Štýlového pomocníka Rowenta Forever Sharp Ultimate XPert ocení každý muž, ktorý chce byť úspešný a uspokojí sa len s tým najlepším. Zažite jedinečný hybridný zastrihovač pre kompletnú úpravu brady! Tento technologicky vyspelý, viacúčelový a profesionálny nástroj zvládne akýkoľvek štýl od hladkého oholenia až po množstvo ďalších štýlov úpravy brady.

Ak máte náročné požiadavky na úpravu brady alebo namiesto upravenej brady túžite po hladkej tvári … a tiež po hladkom tele, Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200) zvládne oboje.

Extrémne ostrý a nenahraditeľný zastrihovač, s ktorým môžete tvarovať, zastrihávať či holiť fúzy a bradu akejkoľvek dĺžky bez podráždenia pokožky. Navyše vďaka samoostriacej titánovej čepeli nie je nutné čepieľky nikdy vymieňať, teda odpadá povinnosť dokupovania čepieľok najmenej 15 rokov. Hybridný zastrihovač Forever Sharp Ultimate XPert disponuje tromi špecializovanými nadstavcami na fúzy a bradu – precízny holiaci strojček na detailné lemovanie (0 mm), nadstavec na hladké oholenie tela či krátku bradu a tradičná čepeľ pre stredne dlhú bradu. V balení je tiež sedem hrebeňovitých nástavcov pre dĺžku brady od 0,4 mm do 17 mm.

Zastrihovač vydrží 120 minút bez dobíjania vďaka lítium-iónovej batérii, čo predstavuje asi dva mesiace bežnej prevádzky a približne 26 kompletných zastrihnutí. Na jedno zastrihnutie ho vďaka funkcii rýchlo nabíjania s použitím USB kábla dobijete za neuveriteľné 4 minúty! Zastrihovač má naozaj silný výkon, rýchlosť motora je až 8 000 otáčok za minútu – precízne výsledky v podobe dokonale vytvarovaných fúzov a brady sú zaručené jedným ťahom! A na digitálnom displeji kedykoľvek zistíte stav batérie. Jeho použitie je ľahké a veľmi komfortné, pretože je ľahký, presne padne do ruky a samozrejme je umývateľný vodou. Súčasťou je aj puzdro na uloženie všetkých nástavcov a kábla na dobíjanie.

Pridaj komentár