Ako by mala vyzerať najluxusnejšia káva, ktorá by vás úplne okúzlila? Aj toto je jeden zo snov tisícok ľudí, ktorí si na dobrú kávu skutočne potrpia. Pri príležitosti prvého výročia britského kaviarenského reťazca Costa Coffee na Slovensku, sa skúseným baristom podarilo tento sen pre mnohých kávičkárov stelesniť.

Lahodné krémové latte s názvom Billionaire latte je plné vláčneho karamelu a belgickej čokolády, korunované nadýchanou šľahačkou s odleskom zlatkavých hobliniek. Tento luxusný kávový nápoj rozhodne navodí tú pravú narodeninovú atmosféru!

Je tomu už rok, čo britský kaviarenský reťazec Costa Coffee otvoril svoju prvú kaviareň na Slovensku v bratislavskom nákupnom centre Aupark. „V roku 2019 sa nám podarilo otvoriť 2 kaviarne na prestížnych miestach v Bratislave, a to v Auparku a v Eurovea. Spoznali sme chute našich zákazníkov a to nám dáva dobrý základ pre rozšírenie značky. V roku 2020 pokračujeme v expanzii, aby sme priniesli zážitok z výnimočnej kávy všetkým Bratislavčanom ako aj návštevníkom Bratislavy. V 1. kvartáli otvoríme Costa Coffee vo Vivo! (bývalý Polus) a na Kamennom námestí. Nimi ale určite nekončíme, nakoľko stále hľadáme nové priestory v Starom Meste, ako aj v nákupných centrách. Tešíme sa, že prvýkrát v histórii sa stane Costa Coffee sponzorom olympijských hier. K tejto príležitosti pripravíme našim zákazníkom viaceré prekvapenia,“ prezradil Peter Krajčovič, riaditeľ Costa Coffee Slovensko.

V kaviarňach Costa Coffee sa caffé latte pripravuje z espressa z jedinečnej kávovej zmesi Mocha Italia a čerstvého mlieka. Je to nápoj jednoliatej farby, čoho docielime rýchlim preliatím espressa do horúceho napeneného mlieka.

Špeciálny narodeninový nápoj – luxusné Billionaire latte – je vyšperkovaný karamelovým sirupom a čokoládou. Čerešničkou na káve je bohatá čapica nadýchanej šľahačky zasypaná zlatistými kúskami maslových sušienok.

Pridaj komentár