Kate Moss oslávila 40-tku – pozrite si najlepšie titulky jej kariéry

113
Kate Moss oslávila 40-tku – pozrite si najlepšie titulky jej kariéry 1

Najškandalóznejšia supermodelka všetkých čias, britská topmodelka Kate Moss, oslávila pred mesiacom (16. januára 2014) svoje štyridsiate narodeniny. Pri tejto príležitosti vám prinášame tie najlepšie „covers“ spolu s najlepšími svetovými kampaňami jej doterajšej kariéry. V roku 1993 sa stala ikonou Calvina Kleina a postupne aj ďalších módnych titanov ako sú Chanel, Givenchy a Dior.

aToto ste o Kate určite nevedeli:

Kate Moss, sa počas jej dvadsaťpäť ročnej kariéry objavila na viac ako 300 titulných stranách magazínov a z toho až 33 tituliek patrilo britskému časopisu Vogue.

Jej rodičia, Linda a Peter, sa rozviedli keď mala Kate len štrnásť rokov. Otec sa znova oženil a jej nevlastná sestra Lottie ako šestnásťročná podpísala kontrakt s agentúrou Storm Models, ktorá zastupuje aj samotnú Kate Moss.

Jej mladší brat Nick, sa nakoniec tiež stal modelom a podpísal zmluvu s agentúrou Storm Models a súrodenci tak spolu účinkovali v kampani pre Versace.

Kate Moss poslali domov z jej prvého „test shootingu“, pretože prišla bez sprievodu a fotograf David Ross si myslel, že to vychudnuté dieťa len hľadá svoju mamu.

Kate si urobila vodičský preukaz ako dvadsaťsedem ročná a kúpila si Range Rover, už niekoľko mesiacov na to mala Kate nehodu a jej auto skončilo prevrátené na streche.

K jej tridsiatym štvrtým narodeninám jej kamaráti objednali tradičný čierny londýnsky taxík, ktorý mohla sama šoférovať.

Kate Moss je krstnou mamou Iris, dcéry jej najlepšej kamarátky Sadie Frost a Jude Law. Na oplátku sú Sadie Frost a Jude Law krstní rodičia jej dcéry Lila Grace.

Jej diamantový zásnubný prsteň je kópia art deco v štýle prsteňa, ktorý daroval F. Scott Fitzgerald svojej žene Zelde.

abbbcccdddeeefffgggh

 

Pridaj komentár