Katarína Feix vniesla vďaka svojim kabelkám dovolenkovú náladu na prehliadkové mólo počas BMD 2015 + ROZHOVOR

812
Katarína Feix vniesla vďaka svojim kabelkám dovolenkovú náladu na prehliadkové mólo počas BMD 2015 + ROZHOVOR 19

Letné Bratislavské módne dni minulý týždeň zažiarili v plnej kráse na Hlavnom námestí v Bratislave. Slovenská dizajnérka Katarína Feix určuje trendy na leto 2015 prostredníctvom svojej novej kolekcie Katie´s bags. Tentokrát sa Katka nechala uniesť pastelovými farbami a dovolenkovou náladou, ktorú vďaka svojím kabelkám vniesla aj na prehliadkové mólo. Modelky zažiarili v bielych šatočkách, na ktorých Katie´s bags dokonale vynikli. Hviezdou pre Katarínu Feix sa stala Ivana Surovcová, ktorá s obrovskou dávkou sexepílu predvádzala ako hlavná modelka. Vychutnajte si aj vy spolu s nami krásny dovolenkový zážitok v podaní slovenskej módnej dizajnérky Kataríny Feix.

Katarína Feix vniesla vďaka svojim kabelkám dovolenkovú náladu na prehliadkové mólo

katies_bag_bmd_mmagazin

M magazín.sk bol pri tom a nenechal si ujsť skvelú príležitosť a vyspovedal módnu dizajnérku Katarínu Feix a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor:

katies_bag_bmd_mmagazin1

Katka, tvoje skvostné kabelky sme mali možnosť vidieť aj na jarných Bratislavských módnych dňoch, v čom bol zásadný rozdiel v kolekcii? Čím si sa nechala inšpirovať túto letnú sezónu 2015?

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme pripravili hneď dve kolekcie. Našu hlavnú letnú kolekciu pod názvom STAR(Fish) CATWALK sme predstavili na BMD na jar. Hlavným motívom kolekcie je morská hviezdica. V rámci akcie BMD móda v meste sme sa rozhodli predstaviť aj časť našej kolekcie pre budúcu sezónu, ktorú sme pred mesiacom dodávali naším predajcom do zahraničia. Chceli sme si otestovať reakcie našich klientov tu u nás na Slovensku. Na tejto kolekcii budeme však ešte trošku pracovať, najmä čo sa týka rôznorodosti použitých materiálov. Čo ale určite ostane budú neónové farby a motív kostičiek.

katies_bag_bmd_mmagazin2

Aké materiály prevládali v tvojej letnej kolekcii kabeliek?

V našej letnej kolekcii materiálovo prevláda koža v matnej povrchovej úprave. Farebná škála je pastelová. Všetky naše letné modely sú doplnené na mieru vyrábanými kovovými doplnkami. Tieto sú tiež ako aj naše kabelky vyrábané ručne a sú to „kusovky“. Ku kolekcii kabeliek ponúkame klientkam aj šperky.

Na aké príležitosti sú kabelky z letnej kolekcie určené?

Naše kabelky Katie´s bags sú určené na denné nosenie. Večerné kabelky v kolekcii ponúkame vždy s príchodom jesene a v nadchádzajúcej plesovej sezóne.

katies_bag_bmd_mmagazin3

Čo považujete ako dizajnérka za absolútny „must have“ kúsok túto letnú sezónu?

Sú to určite naše krásne „crossbody“ kabelky. Sú multifunkčné a vhodné na dovolenku, ale aj na potulky mestom.

Svoje kabelky si doplnila metalickým tetovaním, považuješ ho aj ty za tohtoročný hit sezóny?

Metalické tetovanie je doménou Ivanky Surovcovej, ktorá je tvárou našej značky takže sme to pri tejto príležitosti takto skombinovali.

 

katies_bag_bmd_mmagazin4

V kolekcii boli použité neónové farby. Si aj ty milovníčkou neónových farieb, alebo sa prísne držíš trendov?

Neónové farby sú podľa mňa úžasné. Ja osobne ich milujem. Sú pútavé a dajú sa veľmi dobre kombinovať s takmer akýmkoľvek outfitom.

Ak by som túžila mať jeden kúsok Katie´s bag aj ja, kde by som ho mohla nájsť?

Naše klientky nás môžu nájsť v showroome na Korenicovej ulici číslo 14 v Bratislave, je to len kúsok od Bratislavského hradu.

katies_bag_bmd_mmagazin5

Katie´s bags na Bratislavských módnych dňoch 2015

katies_bag_bmd_mmagazin6 katies_bag_bmd_mmagazin6a katies_bag_bmd_mmagazin6b katies_bag_bmd_mmagazin6c katies_bag_bmd_mmagazin6d katies_bag_bmd_mmagazin6eFOTO: Ramon Leško

Jedinečné kabelky z dielne Kataríny Feix – Katie´s bags

katies_bag_bmd_mmagazin7 katies_bag_bmd_mmagazin7a katies_bag_bmd_mmagazin7b katies_bag_bmd_mmagazin7c katies_bag_bmd_mmagazin7d katies_bag_bmd_mmagazin7e

[katiesbags.sk]

Pridaj komentár