Kastingy na Miss Slovensko 2015 sa začnú v januári

314
Kastingy na Miss Slovensko 2015 sa začnú v januári 7

Najprestížnejšia súťaž ženskej krásy Miss Slovensko oslavuje 20. výročie a v týchto dňoch sa začala  kastingová kampaň k novému ročníku. Riaditeľka súťaže a Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková pripravuje jubilejný ročník tak, aby bol dôstojnou oslavou celého projektu. Kastingy sa začnú v druhej polovici januára 2015.

Inz_miss20_206x132_NC a NCNedela.aiZáujemkyne o postup do semifinále, ktoré sa uskutoční 1. februára v Bratislave, musia spĺňať nasledovné podmienky. V čase aprílového finále musia mať vek 18 – 23 rokov, byť slobodné, bezdetné, slovenskej štátnej príslušnosti a bez plastických operačných zákrokov. V povinnej výbave uchádzačiek o postup by nemali chýbať plavky, lodičky a fotografie.

Termíny kastingov.: 

22. januára – Košice, Hotel Centrum,
23. januára – Banská Bystrica, Kongres hotel Dixon,
24. januára – Žilina, Boutique hotel Dubna Skala,
25. januára – Bratislava, DobleTree Hilton

Na stránke www.forza.sk sa môžu dievčatá zaregistrovať na kasting aj vopred. Počas nasledujúcich mesiacov potom dievčatá prejdú dôkladnou prípravou na galavečer MISS SLOVENSKO 2015, ktorý bude zároveň aj veľkou narodeninovou oslavou súťaže. Výťažok z hlasovania o Miss Sympatia 2014 v celkovej výške 12 238 eur darovala organizácia Miss Slovensko Detskému kardiocentru na bratislavských Kramároch.

slovenske-miss-mmagazin2Víťazka súťaže získa postup na Miss World 2015, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza,  Hyundai i20 novej generácie a viacero ďalších zaujímavých cien. Začiatok oslavy dvadsiateho výročia súťaže symbolizuje v kastingovej kampani veľká torta v púdrovej farbe.

MISS 2014 Laura Longauerová

slovenske-miss-mmagazin1aJej  autorkou je umelecká cukrárka Petra Zváčová z Art Cakes, ktorá v Anglicku získala titul Master PME za prácu s cukrovými hmotami, kráľovskú polevu a ručne modelované kvety z cukru. ,,Púdrová farba a jemné kvety sú symbolom nežnosti a dievčenského pôvabu. A práve taká je aj súťaž Miss Slovensko,” uviedla riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková.

1.Vicemiss 2014 Lucia Semanková

slovenske-miss-mmagazin1b2.Vicemiss 2014 Michaela Nguyenová

slovenske-miss-mmagazin1cFOTO: Lukáš Kimlička

Pridaj komentár