Rozprávkový grécky ostrov Santorini ponúka ďaleko viac, ako si mnohí myslíme. Svetovým lákadlom a najviac skloňovaným je santorinské mestečko Oia, ktoré sme vám pred časom priblížili aj skrze unikátny hotelový rezort Katikies tu. Ak ste však už náhodu Santorini v čase od júna do septembra navštívili, určite nám dáte za pravdu, že v tomto období je najlepšie sa mestečku Oia vyhnúť, ak samozrejme nemáte slabosť pre davy ľudí. Miesto toho vám odporúčame navštíviť maličké mestečko Imerovigli, ktoré nie je tak elegantné ako Oia, no má svoj osobitý šarm a nie náhodou má byť jedným z dovolenkových hitov roka 2017.

Kapari Natural Resort je pripravený byť dovolenkovým hitom! Pýtate sa prečo?

Santorini už nie je ani zďaleka tak pokojný ostrov ako voľakedy. Preto netreba podceniť výber rezortu, v ktorom by ste chceli stráviť vašu vysnívanú dovolenku. Čo je na Santorini najviac žiadané, ba priam nevyhnuté? Z tých najvyžiadavanejších požiadaviek je to určite nekonečný bazén, priamy výhľad na kalderu a možno najkrajší západ Slnka na svete.

Pravdu povediac, nikdy neviete, kedy sa na tento nádherný ostrov ešte vrátite, preto je potrebné si všetky tieto 3 vymoženosti užiť. Pri analyzovaní aj tých najnáročnejších požiadaviek zákazníkov, ostali zaškrtnuté všetky políčka požiadaviek pri Kapari Natural Resort. Každý, kto tento rezort navštívil, ťažko sa mu z neho veru odchádzalo.

Izby tohto nádherného rezortu oplývajú krásnou gréckou architektúrou, svetlými priestormi a zemitými odtieňmi. Interiéry sú svetlé, vzdušné a stavané v typickom santorinskom jaskynnom štýle.

Zaujímavosťou hotela je, že v ňom nenájdete dve rovnaké izby a všetko čo v nich uvidíte je ručná výroba, do ktorej sa určite zamilujete – ručne vyrobený nábytok, malé zákutia a výklenky, ako aj ďalšie drobné okná, ktoré rafinovane presvetľujú miestnosti. V prípade, že máte slabosť pre ručne vyrábaný nábytok rovnako ako my, máme pre vás skvelý tip kolonialnynabytok.sk.

Čo poviete na bazén? Nekonečný bazén má nádherný výhľad na „Skaros Rock“ a dá sa z neho pozorovať jedinečný západ Slnka. Bazén síce nie je najväčších rozmerov, no postačuje všetkým relaxačným účelom.

Dámy, určite žiadna z nás by neodolala nie jednej selfies fotografii v bazéne, obklopenom tak nádhernou krajinou. Na bazénovú selfie je však úplne nevyhnutná jedna vec, ktorú netreba v žiadnom prípade podceniť, a sú ňou dokonalé plavky. Tie si môžete rovnako jednoducho ako celú dovolenku zakúpiť z pohodlia vášho domova, napr. aj na lascana.sk.

A kde je jedno z najobľúbenejších miest takmer každého návštevníka? … na lehátku v blízkosti bazéna s výhľadom na azúrové more v kaldere, ľadovým kokteilom a dobrým čítaním. No proste ideálny spôsob, ako si popoludní oddýchnuť.

Bohaté raňajky sa podávajú v reštaurácii alebo si ich možno objednať priamo do vašej izby. Veľká reštauračná terasa ponúka hneď niekoľko stolov s ničím nerušeným výhľadom na preslávený západ Slnka.

Niekoľko ďalších stolov je v ponuke na menšej terase v tieni pod baldachýnom, ktoré sú viac preferované počas veternejších večerných hodín. Nuž, bezchybné jedlo v bezchybných priestoroch.

V prípade, že by ste mali chuť na grécke jedlo aj tu na Slovensku, určite vám odporúčame ingrediencie z greekfarm.eu. Čo myslíte, je Kapari Natural Resort oprávneným dovolenkovým hitom roka 2017?

Pridaj komentár